Верховна рада України ухвалила Закон № 2051-1 «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Цей Закон спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження ïx розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою території.

Протидія корупції

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» органи прокуратури є спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції.

Відбулися установчі збори Молодіжної ради

22 квітня у приміщенні Гніванської міської ради відбулися установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради Гніванської територіальної громади. Це 27 утворена МР на Вінниччині.