Довідка замість листка непрацездатності

Шаргородське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області повідомляє про напружену ситуацію з бланками листків непрацездатності у лікарняних закладах. У зв'язку із невчасним забезпеченням МОЗ закладів охорони здоров'я області належною кількістю бланків почастішали випадки видачі довідок замість листків непрацездатності встановленої форми із зазначенням практично усіх обов’язкових реквізитів, які містить бланк листка непрацездатності. Видають довідки в тому ж порядку, що і листки непрацездатності, згідно з Інструкцією про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 р. № 455.

Увага! У місті лунатимуть сирени з метою перевірки систем оповіщення!

Увага! Департамент цивільного захисту Вінницької ОДА інформцє: Сьогодні, 3 червня 2021 року з 13.55 буде проводитися перевірка готовності територіальної та місцевих систем централізованого оповіщення, спеціальних, локальних та об'єктових систем оповіщення з практичним запуском сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) та доведенням до населення інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації!