«Єдина Україна» : жителів Вінниччини та переселенців запрошують до участі у Всеукраїнському онлайн-проєкті
Розпочинається набір учасників на третій потік Всеукраїнського онлайн-проєкту «Єдина Україна».
У Гнівані триває заготівля дров на зиму
Пріоритетним напрямком в роботі Гніванської міської ради є продовження робіт з підготовки до осінньо-зимового опалювального періоду. Ще в червні на нараді було поставлено завдання розробити план відповідних робіт та приступити до його виконання.
Сумну болючу звістку приніс нашій громаді жовтень: відважно боронячи Україну від ворога, загинув гніванчанин Андрій Кожухарьов!
Чоловік народився в Гнівані 9 лютого 1985 року. Навчався в загальноосвітній школі №2. В мирний час працював зварювальником, таксував, дуже любив автомобілі.
Увага! Відключення електроенергії
За повідомленням диспетчера РЕМу, 6 та 10 жовтня у зв'язку з плановими роботами з технічного обслуговування електромереж буде знеструмлено 20 фідер з 10 год до 17 год. Це район колишньої Витави, Грижинці та свердловина грижинецького водозабору!
Збільшився розмір щомісячних компенсацій за здійснення догляду за потерпілими
З 01 жовтня було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України.









