Учні Гніванької ОТГ розпочали складати ЗНО

Сьогодні 32 учні шкіл Гніванської ОТГ вирушили до м. Вінниці для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Для такої важливої події міська рада забезпечила дітей безкоштовним транспортом. Основна сесія ЗНО розпочалася з математики. Наступні тести, які будуть складати випускники: 30 червня – українська мова; 2 липня – фізика; 7 липня – англійська; 9 липня – історія; 13 липня – біологія; 15 липня географія та 17 липня – хімія. Отож, бажаємо нашим учням хороших результатів ЗНО та вступу до омріяних ВУЗів!

У м. Гнівань оголошено чергові тендери на капітальний ремонт (термомодернізацію) двох дитячих садочків у рамках проекту ЄС

Гніванська міська рада оприлюднила два відкритих торги для визначення підрядників капітального ремонту (термомодернізації) Дошкільних навчальних закладів №1 та №3.

Сьогодні святкують День народження керівники Гніванської ОТГ, міський голова Володимир Кулешов та староста сіл Юрій Мельник.

Володимире Володимировичу та Юрію Володимировичу, прийміть найщиріші вітання від усього нашого колективу! Ми віримо, що під Вашим керівництвом наша громада здатна вистояти будь-які випробування! Від усієї душі бажаємо вам благополуччя і міцного здоров’я. Нехай поруч з вами завжди будуть надійні друзі, а любов та підтримка рідних і близьких додають вам сили для нових звершень і успіхів у всіх напрямках вашої діяльності. Зі святом!

Важлива інформація

До уваги керівників закладів, установ, організацій всіх форм власності, закладів громадського харчування, власників об’єктів, що надають послуги з поселення, керівникам банківських установ та власникам об’єктів торгівлі, агропродовольчих ринків!

Оприлюднення  рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Гніванської об’єднаної територіальної громади»

Оприлюднення рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Гніванської об’єднаної територіальної громади»

16 червня 2020 року  на  черговій 47 сесії Гніванської міської ради 7 скликання було прийнятол рішення № 1265 «Про встановлення місцевих податків та зборів на  території  Гніванської  міської  об’єднаної територіальної  громади». Вказаним рішенням  встановлено ставки податків та зборів на території Гніванської ОТГ, які будуть діяти з 01.01.2021 року

Вітаємо держслужбовців з професійним святом!

Шановні державні службовці! Щиросердечно вітаємо вас із професійним святом - Днем державної служби! Бажаємо вам та вашим родин ам міцного здоров’я, щастя, миру та успіхів у професійній діяльності.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Щорічно 22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Дату обрано не просто так: 22 червня 1941 року війська нацистської Німеччини без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу і почали захоплювати території.