Завершення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Кожного ранку школа немов оживає, коли її поріг знову переступає дитина — креативна особистість, яка має свої таланти, обдарування і мрії, а вчитель допомагає їй розвивати творчі здібності.  У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія №2» щорічно розробляються заходи, які передбачають проведення індивідуальної роботи з обдарованими учнями, їх участь у шкільних, районних та обласних олімпіадах, конкурсах.

Увага! Оголошення!

До уваги батьків дітей з особливими потребами! Хто ще не забрав новорічний подарунок для своєї дити, будь ласка, зверніться у міську раду в каб.№5.

Напередодні Нового Року у Гнівані прцювала резиденція Діда Мороза

Напередодні свята Нового року до Гнівані, як і очікувалося, прибув Дід Мороз зі Снігуронькою, та розмістився в своїй резиденції. Як завжди, він дарував усім, а особливо дітям, подарунки, радість і гарний настрій! А небайдужі гніванчани приготували до свята смаколики, сюрпризи, напої та частували ними присутніх!

Новорічні свята у НВК

Одним із найбільш очікуваних зимових свят є Новий рік — пора привітань, подарунків та незабутніх вражень. І дорослі, і діти чекають казкових чудес, веселощів, сміху та радості.

Новорічне свято у стилі 90-х

28 грудня у Могилівській ЗОШ відбулося новорічне свято для старшокласників. Яскраві лосини, стильні зачіски, хіти 90- х, весела атмосфера, жувальна гумка «Love is», тетріс, протерті джинси, сорочки , а також запальні танці та заряд позитивної енергії  панували на святі.

У Могилівській ЗОШ відбулося новорічне свято

Всі ми з нетерпінням чекаємо приходу Нового року. Ялинка, подарунки, святковий настрій, здійснення мрій – із такими словами асоціюється новорічне свято. Кожен з нас хоче, щоб цей Новий рік почався незабутньо, чарівно, неповторно.

ФК "Гнівань" має ще три перемоги!

Завершився футбольний "Новорічний марафон" в Хмельницькому. Наша команда ФК "Гнівань" привезла до рідного міста аж три перемоги! Гра видалась напруженою, цікавою та багатою на емоції. Головне, що діти залишились задоволені! А ми бажаємо нових ПЕРЕМОГ! Ви молодці!

Вихованці реабілітаційного центру "Джерело" готові зустрічати Новий рік

Новий рік - чарівне свято і хочеться, щоб воно запам'яталося надовго і було особливим. А що може бути більш особливим, ніж власноруч виготовлені прикраси на ялинку? Кожна новорічна прикраса - це частинка магії та чарів, в які так хочеться вірити під Новий рік. Керівник гуртка «Флористика та живопис» Заплатинська Н.А. запропонувала  вихованцям реабілітаційного центру "Джерело" відкрити новорічну майстерню по створенню ялинкових іграшок, адже що може бути для дитини цікавіше і корисніше, ніж зроблений своїми руками маленький шедевр - ні на що не схожий, єдиний і неповторний.