Вітаємо усіх освітян із Днем вчителя!

Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас з Всесвітнім днем вчителя! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу, радості від вашої нелегкої праці й усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність!

Тиждень сталої енергії в альтернативній СЗШ І-ІІІ ст . №1  ім. А.С. Макаренка розвитку здібностей дитини

В рамках міського Тижня сталої енергії у 2-А класі ( кл.керівник Мельник Т.О.) 27 вересня проведено практичне заняття « Енергія і я : практичні поради для кожного дня».

Вітаємо усіх соціальних педагогів з професійним святом!

У Міжнародний день соціального педагога ми приєднуємося до привітань на адресу висококваліфікованих фахівців. Бажаємо вам успіху і любові, перемог і радості в життєво необхідній всім нам праці! Зі Святом всіх соціальних педагогів!

Гніванське Відділення поліції звітувало про проведену роботу

28 вересня у Гніванському відділенні поліції т.в.о. начальника відділення поліції Микола Вікторович  Малаховський  прозвітував перед очільником міста  та представниками громадськості про оперативно-службову діяльність Гніванського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницький області за 9 місяців 2018 року.

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

З Днем бібліотекаря!

Шановні бібліотекарі! Вітаємо вас із цим чудовим осіннім святом! Нехай ваше життя буде сповнене неймовірних приємних подій. Сійте й надалі серед людей мудрість книги і невичерпних знань.

Служба безпеки України закликає громадян України проявляти максимальну пильність під час працевлаштування в Росії.

Вирушаючи на роботу до країни-агресора потрібно пам’ятати про небезпеку бути втягнутим до протиправної діяльності на її території. Спецслужби РФ створюють підґрунтя для залучення наших співвітчизників до конфіденційного співробітництва та використання у розвідувально-підривній діяльності на шкоду державній безпеці України.