"Особистісно орієнтоване виховання, як умова формування в учнів життєвого потенціалу" - тема обговорення у Могилівській ЗОШ

17 січня у Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання педагогічної ради у вигляді круглого столу на тему: "Особистісно орієнтоване виховання, як умова формування в учнів життєвого потенціалу".  Школа була і залишається тим єдиним соціальним інститутом, завданням якого є захист прав кожної дитини, забезпечення повноцінного особистісного розвитку учня. Сьогодні у педагогічній науці на особливу увагу заслуговує особистісно-орієнтований підхід, який має на меті створення нових механізмів навчання та виховання та ґрунтується на принципах глибокої поваги до особистості, самостійності особи, врахування індивідуальності (неповторності).

Відбулася презентація книги "Пам’яті гірка сльоза" в гімназії №2

16 січня в НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №2" (м. Гнівань) шкільним бібліотекарем Омельяновою Т.Г. та вчителем історії Коваль О.І.  було організовано презентацію книги "Пам’яті гірка сльоза". Учні 6-А та 8-В класів з цікавістю прослухали розповідь бібліотекаря про мужність воїнів-тиврівчан, які пішли в безсмертя та вічність, захищаючи незалежність Вітчизни на її східних рубежах. Олександр Іванович поєднав історію про минулі роки з сучасними, а гурт хлопців "Джура" виконав ще й пісню "Від синього Дону до сивих Карпат".

Юнаки навчальних закладів проходять прописку до призовної дільниці

Сьогодні 44 юнаки 2002 року народження з м. Гнівань та с. Грижинці відповідно до ЗУ «Про військовий обов’язок та військову службу» будуть проходити прописку до призовної дільниці Тиврівського районного військового комісаріату.

У Гнівані представники ГУ Держеокадастру здійснюють особистий прийом громадян

Сьогодні у відділі із земельних та житлово-комунальних питань Гніванської міської ради, який зараз знаходиться по вул. Соборній, 64 (бувше приміщення молочної кухні) з 10-00 до 13-00 год. здійснюється особистий прийом громадян Брижеватою Оленою Михайлівною - заступником начальника  відділу у Тиврівському районі  ГУ Держгеокадастру  у Вінницькій області. На прийомі громадяни можуть отримати кваліфіковану консультацію із земельних питань та  земельного законодавства.

Засідання педагогічної ради у Гніванському НВК

У навчально-виховному комплексі відбулося засідання педагогічної ради «Використання інноваційних систем виховання з метою підвищення рівня соціалізації та адаптації учнів до життя у  громадянському суспільстві».

Як щедрували у Гніванському ДНЗ №1

14 січня у Гніванському ДНЗ №1 відбувся святкови захід. Діти мали змогу взяти участь у театралізованій виставі, пограти у цікаві конкурси, дізнатися про традиції Українського народу у Різдвяні свята. Захід для дітей організували вихователі ДНЗ. Всі присутні отримали масу позитивних емоцій.

Гніванський ЦПМСД інформує:

Шановні жителі Гніванської ОТГ! З метою покращення обслуговування жителів нашої громади сімейними лікарями повідомляємо номер телефону медреєстратора для запису на прийом, виклику лікаря додому, для консультації: 3-36-49; 067-42-55-804 Для надання пропозицій та зауважень щодо покращення роботи сімейних лікарів, для вирішення проблемних питань просимо звертатись в кабінет головного лікаря центру - Сташука Миколи Станіславовича. Бажаємо здоров'я!