Конструктивний діалог

У рамках програми U-LEAD, яка направлена на розширення прав та можливостей на місцевому рівні у Києві проходить експертна дискусія налагодження публічного діалогу «влада-громада». Серед 30-ти учасників зі всієї України до конструктивного діалогу від місцевого самоврядування залучений Гніванський міський голова Володимир Кулешов.

А Ви вже зареєструвалися на велопробіг?

Головний приз велопробігу "ВелоEnergy" чекає свого власника!Нагадуємо, що 22 вересня о 13:30 відбудеться велопробіг, присвячений Дню міста та Дням сталої енергії. Збір учасників біля пошти, далі о 14:00 колона вирушить по кільцевому маршруту вздовж лісу через масив СЗБ (ЖБК) до точки старту (пошти).  Велопробіг не є змаганням на швидкість, кількість бажаючих необмежена.

Учнівське лісництво «Зелений світ» ЗОШ І-ІІ ступенів с.Грижинці прийняли участь у першому обласному лісівничо-просвітницькому фестивалі «Пізнай ліс!» проведеному у Вінниці 15 вересня 2018 року.

Переддень професійного свята лісівників відбувся перший обласний фестиваль «Пізнай ліс» до якого були запрошені Юні лісівники Грижинецької ЗОШ. Учнівське лісництво разом із Вінницьким держлісгоспом презентували лісо розсадницьку справу , вирощування садивного матеріалу у закритій кореневій системі та учнівські роботи по дереву.

Голови ОТГ за  здоровий спосіб життя!

Голови ОТГ за здоровий спосіб життя!

Голови ОТГ Гнівані та Брацлава в рамках пропаганди здорового способу життя проводять велопробіг з Брацлава до Гнівані. В планах очільників громад подолати відстань у 70 км, та своїм прикладом долучити мешканців до здорового способу життя. Нагадаємо, що два тижні тому мери цих громад подолали маршрут Гнівань - Брацлав на байдарці по річці Південний Буг за два дні! Бажаємо гарної подорожі!

З Днем рятувальника України!

Вітаємо рятувальників Гніванської пожежної частини та всіх рятувальників України з професійним святом! Навіть, якщо сонце ясно світить і повний штиль, співробітники МНС ніколи не дрімають, і за це їм - низький уклін і повага всього суспільства! У День рятувальника - прийміть наші вітання! Нехай ваше життя буде подібне меду, сил тільки прибуває з роками, і здійснюються всі мрії!

Запрошуємо постачальників товарів та послуг у сфері енергоефективності взяти участь у тематичній виставці!

22 вересня у м. Гнівань у рамках святкування Дня міста та Тижня сталої енергії відбудеться тематична виставка товарів та послуг у сфері енергоефективності для місцевих мешканців.

В громаді триває підготовка до осінньо-зимового періоду

У ході підготовки до осінньо-зимового періоду та благоустрою громади, комунальною службою проводяться роботи по розчистці зелених насаджень (кущів, дерев), які виступають на тротуари, проїзну частину та закривають вуличне освітлення.

Обговорили деталі проведення "Дня міста та тижня сталої енергії"

12 вересня відбулась робоча нарада з питань підготовки до святкування Дня міста та тижня сталої енергії. Міський голова озвучив попередній план заходів до Дня міста. Проведення свята заплановане на 22 вересня. Тиждень сталої енергії буде проводитись з 22 по 28 вересня.