"ФАРБИ ЛІТА"

Останній день літа запам’ятався нашим маленьким гніванчанам різнобарвним шоу під назвою «Фарби літа»: запальні танці, конкурси, подарунки і «Бульбашкова феєрія» порадували учасників та глядачів свята. І звичайно ж діткам додали настрою атракціони, що виднілись із висоти пташиного польоту.

Відбулася чергова сесія міської ради

Вчора відбулося закриття 28 сесії 7 скликання Гніванської міської ради, на якій було розглянуто 2 питання встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення, на вивіз твердих побутових відходів для КП «Гніваньводопостач». Дані питання розглядалися більше двох місяців на незалежних комісіях. За ініціативи міського голови до складу комісій увійшли представники громадськості (економісти, бухгалтери та ін.).

Бесіда про насилля

В рамках співпраці з районним відділом з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області та громадською організацією «Центр Промінь надії» у Гніванській міській раді відбулася зустріч з молоддю, які за рішенням суду звільнені від відбування покарання з випробуванням.

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області закликає вінничан не провокувати пожежі в екосистемах!

У зв’язку із жаркою, сухою  погодою збільшилася кількість пожеж у екосистемах. Головною причиною їх виникнення є людська недбалість і недотримання елементарних правил протипожежної безпеки. Запалюючи багаття під час відпочинку в лісі, чи спалюючи суху рослинність  в себе на городі, громадяни не замислюються над тим, що своєю поведінкою вони здатні спричинити масштабну пожежу.

У поліклінічному відділенні розпочнуться ремонті роботи

Після тривалого виготовлення відповідних документів та проведення тендеру на визначення підрядника, адміністрація Гніванського Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД ) проводить підписання угоди про виконання робіт з капітальногьо ремонту приміщення ЦПМСД (поліклініки). До кінця року планується зробити ремонт даху, утеплення стін та ін.

Магічна вісімка дійшла і до Гнівані.

Згідно статистичних даних по Україні протягом трьох серпневих днів, а саме 8.08.2018, 18.08.2018 та 28.08.2018 — в Україні одружилися понад 5,5 тисяч пар.  Сьогодні 28.08.2018 року у Гніванській міській раді зареєстрували шлюб громадяни нашого міста - подружжя Олександра та Тетяни.  Бажаємо новоствореній сім’ї нескінченого щастя, безмежного кохання та взаєморозуміння. Нехай магічна цифра «8» буде справжнім символом у їхньому подружньому житті.

Не паліть листя – це шкодить людині та довкіллю!

Спалювання опалого листя – звична справа для господарів. Та за цим, здавалося б, безневинним заняттям, насправді чимало шкоди і людям, і природі. Але, на превеликий жаль, українці рідко звертають на це увагу.

Успіння Пресвятої Богородиці припадає на 28 серпня за новим стилем

Це одне з дванадцяти головних свят Православної церкви, йому передує суворий Успенський піст. Після вознесіння Христа Матір Божа залишилася під опікою апостола Івана, вона жила в будинку його батьків біля гори Оливної. З самого моменту поховання Матері Божої праведники шанували її труну, навколо неї був влаштований храм. У храмових стінах збереглися святі пелени, якими було повито благоухане тіло Пресвятої Діви. У народі день Успіння знаменує завершення збирання врожаю, за старим стилем - це свято припадало на 15 серпня.

УВАГА!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Знову почався сезон спалювання сухого листя, гілля, сміття, як результат виділення токсичного диму. Це все шкодить здоров’ю людини та призводить до розвитку різноманітних хвороб. Прохання до жителів міста: перед тим, як починати прибирати територію приватного обійстя чи підприємства варто ще раз подумати про можливі негативні наслідки.