Роботи по благоустрою територіальної громади продовжуються

На перехресті вул. Соборної та Курортної передбачено облаштування пішохідної доріжки, газонів, встановлення світильників. Роботи розпочалися зі встановлення бордюрів та вирівнювання прилеглої території.

Відбулися громадські слухання щодо розміщення сонячної електростанції

7 серпня 2018 року у приміщенні Гніванської міської ради відбулися громадські слухання, на яких представники ТОВ «ФЕС ЕНЕРДЖІ Стандарт» презентували проект по розміщенню сонячної електростанції на території міської ради (в районі Грижинецького кладовища).

Гніванська громада долучилась до Європейської Ініціативи за сприяння Агенції регіонального розвитку Вінницької області

Днями директор Агенції Наталія Гижко та завідувач сектору економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту  Гніванської ОТГ Пугач Ірина взяла участь у тренінгу «Зовнішнє позиціонування та маркетинг громади», який відбувся у місті Київ в рамках проекту «Мери за економічне зростання» (MEG).

Зі святом пророка Іллі!

2 серпня святкується день пам'яті пророка Іллі, якого вважають покровителем воїнів, гроз, дощу, грому і блискавок.

До Гнівані завітали польські партнери!

24 липня 2018 року до нашої громади з робочим візитом завітали представники партнерської гміни Сухи Ляс (Польща). Делегація складалася із 20 гостей, яку очолили: заступник вуйта гміни Сухи Ляс Maciej Jankowiak заступник громадської організації «Друзі Європи» Marek Jerzynski та директор школи ім. Івана-Павла ІІ Jaroslaw Krajewski. Під час зустрічей, які відбулися в бюджетних установах міста, а саме у Дитячій музичній школі, ДНЗ №3 польськими гостями були вручені цінні подарунки.

Оголошення про розроблення детального плану території для розміщення сонячної електростанції на земельній ділянці площею 33,0000 г на території Гніванської міської ради, в межах населеного пункту, по вулиці Максимовича.

Розробником детального плану території та відповідальним за збір вихідних даних визначити ПАТ «Науково-виробнича компанія «Світязь».