Сьогодні святкує свій День народження Гніванський міський голова Володимир Кулешов

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів та добробуту! З повагою та найкращими побажаннями колектив Гніванської міської ради.

Українські діти вже не мріють про айфони: своїми бажаннями поділилися дітки переселенців, які проживають в Гніванській громаді

Часто по гуманітарну допомогу в Гніванську міську раду разом з дорослими приходять дітки, які тікали від війни зі своїми батьками. Хлопчики та дівчатка усі дуже різні. Хтось сором’язливо спостерігає за діями дорослих, хтось весело розповідає про свої пригоди. Хтось одразу вибирає собі іграшки, а хтось відповідає, що йому нічого не потрібно. Та у кожного з них є своя мрія. І мріють ці діти далеко не про планшети чи айфони. Єгор приїхав з Рубіжного (Луганська область). Йому 9 років. Найбільше він мріє забрати з дому до себе власного кота. Його мама розповідає, що відколи вони приїхали в Гнівань, сину важко спілкуватися з іншими дітками і він постійно запитує про свого домашнього улюбленця.

До уваги внутрішньо переміщених осіб

На прохання Гніванської міської ради Міжнародна гуманітарна організація World Central Kitchen надала продуктові набори для сімей ВПО (тобто для родин з двох та більше осіб), які проживають на території Гніванської територіальної громади. Вага одного пакунку становить 11 кг. Для ВПО, які проживають одиноко, видається гуманітарна допомога від іншої організації (менша за вагою).

Весілля під час війни: як у Гнівані одружувався військовий!

Замість смокінгу – піксельна форма! Замість туфель – берці! Замість коштовного каміння та білої фати – вишита сукня! Так сьогодні у Гніванській міській раді молодята Вероніка та Роман Кушнір прийшли зареєструвати шлюб! Хлопцю 28. З першого дня війни він добровольцем пішов захищати Україну. Те, що одружуватиметься саме в таких умовах ніколи не думав, адже він потрапив на власне весілля «прямо з потяга». Командир відпустив його додому лише на три дні.