Переселенці в Гнівані.  Альона Дериведмідь: «Нам постійно казали, що нас обстрілюють свої. Але ми не вірили.. І не покидали дому до останнього, бо сподівалися, що наші воїни нас відвоюють»

Альона Дериведмідь: «Нам постійно казали, що нас обстрілюють свої. Але ми не вірили.. І не покидали дому до останнього, бо сподівалися, що наші воїни нас відвоюють» В приміщенні видачі гуманітарної допомоги в Гнівані завжди людно. Серед десятків людей, які приходять отримати необхідні речі, час від часу з’являється темнокоса жінка. Вона присідає біля коробок з іграшками і ретельно їх перебирає.

90 днів війни: робота Гніванської міської ради

Минає третій місяць з початку повномасштабної війни росії проти України! 90 надважких, тривожних, болючих днів боротьби нашого народу за свою свободу та незалежність! Введення воєнного стану кардинального змінило життя кожного українця, кожної сім’ї, кожної державної та приватної установи!

Гніванська громада отримала гуманітарну допомогу для ВПО

20 травня Гніванська міська рада отримала гуманітарну допомогу від ГО "Об’єднання переселенців "Спільна справа". Дана допомога передбачена для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та проживають у Гніванській громаді. У наявності: рушники, надувні матраци, ковдри, мило для рук і прання, гігієнічні прокладки та металевий посуд.

Увага! Сесія!

26 травня  о 15:00 годині в залі засідань міської ради відбудеться тринадцята сесія Гніванської міської ради.

З Днем вишиванки, українці!

День української вишиванки - загальнонаціональне свято, яке відзначається щорічно в третій четвер травня. Вишита українська сорочка здавна вважається символом здоров’я, краси, любові та щасливої долі. А також – найсильнішим оберегом від зла. У мирний час в цей день в нашій громаді влаштовували парад вишиванок, однак сучасні реалії змінили наші традиції. Так, з нагоди свята, сьогодні біля пам'ятника Тарасу Шевченку в Гнівані відбулася акція єдності організована КЗ ЦКД "КАЛИНА" Гніванський МБК.    Учасники акції одягнули традиційне українське вбрання та схилили голови у загальнодержавній хвилині мовчання, згадавши усіх полеглих за нашу свободу, а також виконали Державний Гімн України.

Щодо надання допомоги по тимчасовій непрацездатності під час проходження військової служби

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України розглянула звернення щодо надання допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за час збереження місця роботи, посади і середнього заробітку згідно із статтею 119 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) та повідомляє.