Вінницька область, Вінницький район

Останні новини із будівельних майданчиків ДНЗ №1 та №3 м.Гнівань

У м. Гнівань тривають активні будівельні роботи із термомодернізації ДНЗ№1 та №3. Це перші із 4-х дитячих садків м.Гнівань, які планується термомодернізувати за європейськими стандартами у рамках проєкту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

16:30 06.11.2020

Термомодернізація дитячих садків м. Гнівань у рамках проєкту ЄС здійснюється під наглядом міжнародних організацій та експертів!

20 жовтня м. Гнівань відвідала делегація експертів Команди підтримки Програми ЄС «Угода мерів - Демонстраційні проекти», а саме ключовий експерт Дмитро Іваненко та технічний експерт Олександр Надточий.

14:24 30.10.2020

У Гнівані розпочали термомодернізацію дитячих садків у рамках найбільшого проєкту ЄС в області

У м. Гнівань розпочалися активні будівельні роботи із термомодернізації 2-х дошкільних навчальних закладів. Це перші із усіх 4-х дитячих садків, які планується термомодернізувати за європейськими стандартами у рамках проєкту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

09:49 22.10.2020

19 вересня гніванчани відсвяткували День міста та відкриття Тижня сталої енергії 2020

19 вересня гніванчани відсвяткували 391-річницю з дня заснування міста Гнівань. Цьогоріч свято Дня міста втретє відбулося разом із відкриттям Тижня сталої енергії 2020, який проходитиме 19-25 вересня.

14:32 21.09.2020

Святкуємо День міста Гнівань та відкриття Тижня сталої енергії 19 вересня онлайн і традиційно на велосипедах!

Шановні мешканців та гості Гніванської ОТГ, на жаль, карантинні умови вносять свої корективи і обмеження у відзначення Дня міста Гнівань та відкриття Тижня сталої енергії 2020. Однак,  це свято скасувати неможливо і ми запрошуємо усіх приєднатися до заходів 19 вересня, але у особливому форматі:

17:27 15.09.2020

Святкування Дня міста Гнівань та офіційне відкриття Тижня сталої енергії відбудуться 19 вересня!

Сьогодні, 2 вересня, відбулася зустріч робочої групи щодо організація святкування Дня міста Гнівань та офіційного відкриття Тижня сталої енергії. Представники Гніванської міської ради, команди проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань» та партнера проекту ГО «Єврорегіон «Дністер» обговорили заходи для програми святкувань.

16:36 02.09.2020

ДНЗ № 1 «Оленка» у м. Гнівань не розпочне свою діяльність з 1 вересня через заплановану термомодернізацію будівлі, але дітям та батькам запропонують альтернативні заклади для відвідування!

З 1 вересня ДНЗ № 1 «Оленка» у м. Гнівань тимчасово зупинить свою діяльність через заплановані будівельні роботи із комплексної термомодернізації будівлі у рамках проєкту Енергоефективний Гнівань - енергетична політика для сталого розвитку Відповідно до договору про виконання будівельних робіт між Гніванською міською радою та підрядною організацією у ДНЗ №1 протягом 3 місяців заплановано здійснити термомодернізацію стін, цоколю та горища, заміну вікон та дверей, заміну даху, влаштування системи вентиляції, модернізацію зовнішнього освітлення із сонячними батареями, модернізацію системи опалення. На жаль, більша частина таких робіт унеможливлює відвідування дітьми дитячого садка.

13:36 31.08.2020