Кабмін послабив обмеження для "червоної"  зони карантину

Кабмін послабив обмеження для "червоної" зони карантину

Уряд  дозволив на території регіонів, на яких установлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, торгівлю садивним матеріалом і надання послуг з прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів.

Як отримати кадастровий номер для земельної ділянки, зареєстрованої до 2004 року

Якщо ви маєте земельну ділянку, користуєтеся нею, але вона зареєстрована до 2004 року, то, швидше за все, повноцінно розпоряджатися ви нею не можете. Це тому, що в неї немає кадастрового номера. А значить, ділянка не внесена до кадастру.

Прогноз погоди на 14-17 квітня 2021 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині передбачається температурний режим вищий за норму.  Місцями дощитиме.

Чемпіонат ВТО ВФСТ "Колос"

10 квітня в м. Гнівань відбулося перше коло Чемпіонату ВТО ВФСТ "Колос" з волейболу серед чоловічих аматорських команд. Суперниками ВК "Гнівань" були команди з Браїлова та Тиврова. На жаль, тиврівська команда знялася зі змагань, тому сильнішого між собою виявляли ВК "Гнівань" та ВК "Браїлів".

Долучайтеся до місячника з благоустрою!

Сьогодні до місячника з благоустрою долучилися працівники Гніванської міської ради, які прибрали прилеглу територію, а також деякі газони та узбіччя по центральній вулиці. Нагадуємо, що місячник з благоустрою територіальної громади триває. Шановні підприємці, голови ОСББ долучайтеся до акції та приберіть свою прилеглу територію.

Увага! Відключення електроенергії

За повідомленням диспетчера СО "Тиврівські ЕМ", сьогодні з 10.00 до 13.00 год. буде знеструмлено частину міста від вул. Європейської до Вінницького шосе, а також весь масив цукрового заводу.