Відсторонення від занять у школі не щепленої за віком дитини законне: ВС

Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду залишив без змін судові рішення районного та апеляційного судів, якими відмовлено в задоволенні позову про визнання недійсним та скасування наказу директора ліцею про відсторонення від занять учениці, не щепленої за віком. Відповідну постанову у справі № 331/5291/19 ВС прийняв 10.03.2021, повідомила прес-служба ВС.

Президент підписав Закон щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання

Володимир Зеленський підписав Закон № 1320-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання», який було ухвалено Парламентом 4 березня 2021 року.

Долю сина-вбивці визначив суд!!!

Набрав законної сили вирок Вінницького районного суду у справі за обвинуваченням жителя м. Гнівань у вбивстві рідної матері.

9-10 квітня планується проведення дводенного тренінгу для молоді

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування реалізує проект «Joint Organization to Unite Rural Networks of Entepreneurial Youth» («Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості»), що фінансується Європейським Союзом в рамках Програми Erasmus+.

Увага! Триває набір до Національної гвардії України

Військова частина 3008 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України (м. Вінниця, вул. Некрасова, 72) проводить набір на війсьокву службу за контрактом громадян України призовного віку, бажаючих реалізувати свій громадянський обов'язок щодо захисту Батьківщини.

Захворюваність на грип та ГРВІ: У більшості регіонів перевищено епідемічний поріг

З 15 до 21 березня 2021 року в Україні на ГРВІ, включно з новою коронавірусною інфекцією, захворіли 251 410 людей. Найвищий показник — у Тернопільській області, найменший — у Херсонській та Хмельницькій областях.

Уявіть ситуацію, що випадковий перехожий, колега чи навіть близька людина раптово втратили свідомість. Як діяти в такій ситуації? Розповідаємо

Непритомність – це раптова і тимчасова втрата свідомості, яку спричиняє недостатність постачання кисню до мозку під впливом нервово-емоційного збудження, страху, болю, нестачі свіжого повітря, голоду, зневоднення, тривалого перебування на ногах, виснаженості тощо.

26-27 березня наші гніванчани зіграли свої матчі в Чемпіонаті України з футболу «Перша ліга» та «Друга ліга»

26 березня «Нива» (Тернопіль), в стартовому складі якої грає Владислав Дворовенко, зіграли свій матч проти команди «Волинь» (Луцьк), але нажаль зазнали поразки з рахунком 0:2.