В Гніванській амбулаторії продовжує роботу пункт щеплення проти COVID-19 - ми отримали південнокорейську вакцину AstraZeneca та плануємо проводити щеплення 28, 29, 30 квітня.

«Вінницягаз» проводить інвентаризацію показань лічильників для приведення у відповідність

Із закінченням опалювального сезону АТ «Вінницягаз» проводить інвентаризацію показань газових лічильників споживачів. Щоб привести дані у відповідність до реального споживання, контролери проводять фотофіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Перевірка показань лічильників проводиться з врахуванням епідситуації та вимог карантину. Холодна та затяжна зима призвела до різкого зростання споживання газу, а ринкові умови до різкого стрибка цін. Це змусило багато домогосподарств шукати можливості зниження фінансового навантаження на сімейні бюджети. Зокрема, поширеними були випадки, коли споживачі передавали показання лічильників газу в рази нижчі від фактичного споживання. Відтак, після закінчення опалювального сезону виникла гостра потреба зняття контрольних показань лічильників для приведення їх у відповідність з реальним споживанням.

35-а річниця катастрофи на ЧАЕС

Сьогодні у Гніванському міському будинку культури з нагоди 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи відбувся концерт-реквієм.

Актуальні питання

Актуальні питання охорони здоров'я та безпеки, пов'язані з COVID-19

Тиврівське відділення ПФУ інформує щодо виплати і доставки пенсій та грошових допомог за місцем фактичного проживання

29 березня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» (далі - Постанова №277).

Саме сьогодні, 26 квітня, виповнюються 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Це день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. Чорнобиль - це трагедія, що вчить цінувати життя та робить нас мудрішими. Це наш біль і пам'ять. Ми завжди пам'ятатимемо загиблих героїв. Ми шануємо учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які серед нас...

Одинадцять книг і фільмів про Чорнобиль

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.

Представник ПФУ буде проводити прийом громадян у Гніванському ЦНАПі щоденно

З 26 квітня 2021 року у Гніванському ЦНАПі на постійній основі (ЩОДЕННО) представник Пенсійного фонду України у Вінницькій області буде проводити прийом громадян з усіх питань, які входять у компетенцію ПФУ. Графік роботи: з 8.00 до 17.00 год.

Прогноз погоди на 23-27 квітня 2021 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині передбачається температурний режим нижчий за норму, з нічними заморозками. 23 квітня вдень: хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, місцями грози. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура 8-13° тепла.