Порядок реєстрації пасіки в органах місцевого самоврядування

Відповідно до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 "Про деякі питання у сфері бджільництва", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 р. за №280/35902 прописано Порядок реєстрації пасіки в органах місцевого самоврядування, створення постійно діючої Комісії із встановлення факту отруєння бджіл згідно Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

Прогноз погоди на 21-24 квітня 2021 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині передбачається температурний режим близький до норми та дещо нижчий норми, невеликі дощі.

ТОВ «Вінницягаз Збут» запускає нові тарифи на газ для населення

З 1 травня побутові споживачі ТОВ «Вінницягаз Збут» зможуть обирати для себе зручний тариф на газ. Компанія підготувала для своїх клієнтів кілька цікавих комерційних пропозицій. Серед них — ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ», «ТВІЙ ГАЗ РІВНИЙ ПЛАТІЖ», «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ».

Освітлення вул. Вінницьке шосе

По вул. Вінницьке шосе в м. Гнівань проводяться роботи з освітлення: замінено старі ліхтарі на нові сучасні LED.

Члени "Ради ветеранів" долучились до місячника з благоустрою

Члени організації "Рада ветеранів" завжди підтримують чистоту та благоустрій біля пам'ятних знаків нашого міста. Сьогодні було проведено суботник біля пам'ятного знаку при в'їзді в м. Гнівань. Дякуємо вам за вашу працю!

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОЇ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДО ЖИТЕЛІВ ГНІВАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТГ

До святкування Великодня просимо поліпшити санітарний стан прилеглих територій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та приватного сектору. Ветеранська організація забезпечить прибирання територій братських могил, пам'ятників.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

Просимо жителів м. Гнівань, які отримали земельні наділи (друга полоса на Ворошилівському перехресті) прибути на збори по питанню оренди землі. Збір землевласників 20 квітня 2021 року о 17.00 год. на городах. Шевчук І. І., голова ветеранської організації