Створена мобільна медична бригада з діагностування пацієнтів з підозрою на COVID-19

Відповідно до розпорядження Гніванського міського голови наказом головного лікаря КНП «Гніванський ЦПМСД» створена мобільна медична бригада з відбору матеріалів для проведення аналізу на коронавірус. У склад бригади увійшли медична сестра (фельдшер) та водій. Для цієї мети задіяно, придбаний Гніванською міською радою у 2019 році, автомобіль, а депутатами міської ради на останній сесії виділені додаткові кошти для заохочення працівників, які виконують таку небезпечну, але таку необхідну для нашої громади роботу.

Допомога від фонду «СтопВірус»

Не секрет, що через слабку забезпеченість медичних закладів України засобами захисту медичні працівники опинилися в зоні підвищеного ризику. Тому лікарі та медсестри з великою вдячністю відносяться до меценатів та волонтерів, які, як завжди, не стоять осторонь загальних проблем. Свою неоціниму допомогу медичним закладам надає і фонд «СтопВірус»,який створений за ініціативи Володимира Гройсмана у Вінниці на базі фонду «Подільська громада». Координатором по Тиврівському району та, зокрема, по Гніванській ОТГ є депутат Гніванської міської ради Володимир Прідолоба, який відомий нашій громаді не тільки як комерційний директор потужного підприємства «Демидівський граніт», але й як меценат. Цього разу Володимир Михайлович сприяв наданню допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту гніванським медичним закладам, за що вони йому дуже вдячні.

МОЗ повідомляє

В Україні зафіксовано 4161 випадок коронавірусної хвороби COVID-19

У Вінницькій області підтвердили 279 випадків коронавірусу. Цифри по районах

Станом на 9 годину ранку 16 квітня в Україні підтверджено 4 161 випадок COVID-19. У Вінницькій області зафіксовано 279 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Загалом в регіоні інфікувалися 18 дітей (Вінниця – 9 дітей, Гайсин – 4 дитини, Літинський, Чернівецький, Вінницький, Томашпільський, Тростянецький райони – по 1 дитині). Про це під час щоденного брифінгу повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у 24 адміністративно-територіальних одиницях області

Відбулася 46-а сесія Гніванської міської ради

Сьогодні у Гніванському будинку культури відбулася чергова сесія Гніванської міської ради. На розгляд депутатів було винесено ряд важливих питань, головними з яких були: - виділення коштів на забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Гніванської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік;

Увага! Внесено зміни до реалізації товарів та надання послуг суб'єктами господарювання на території Вінницької області

Згідно розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Вінницької ОДА С. Здітовецького внесено зміни до розпорядження від 03 квітня 2020 року "Про невідкладні заходи з ліквідації надзвичайної ситуації". Зі змінами ви можете ознайомитись в прикріплених файлах нижче.