Прогноз погоди на 25-28 квітня 2020 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 25-26 квітня очікується хмарно з проясненнями. 25 квітня вночі без істотних опадів, вдень часом дощ, місцями значний, гроза. 26 квітня вночі значний дощ, вдень часом дощ, місцями значний дощ. Вітер: 25 квітня південно-західний, 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. 26 квітня північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура: 25 квітня вночі 5-10° тепла, вдень 16-21° тепла. 26 квітня вночі 2-7° тепла, вдень 10-15° тепла.

У м. Гнівань оголошено тендер на капітальний ремонт (термомодернізацію) ДНЗ №3 у рамках проекту ЄС

17 квітня 2020 року Гніванська міська рада оприлюднила відкритті торги для визначення підрядника капітального ремонту (термомодернізації) Дошкільного навчального закладу №3. Такі роботи заплановані у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», який міська рада реалізовує у партнерстві з ГО «Єврорегіон «Дністер». Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

У Вінницькій області зафіксовано 370 випадків COVID-19

Впродовж останньої доби в лабораторіях ОЛЦ досліджено 274 зразки матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 17 випадках отримано позитивний результат.

Оперативна інформація щодо поширення COVID-19 у розрізі районів Вінниччини

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 24 адміністративних територіях (місто Вінниця - 149, Калинівський район - 70, Вінницький район - 17, Тростянецький район – 16, Погребищенький район – 12, Гайсинський район - 11, Козятинський, Барський райони – по 9, Немирівський район – 7, Жмеринський, Літинський райони – по 6, Тульчинський, Хмільницький, Ямпільський райони - по 5, Липовецький, Муровано-Куриловецький райони – по 4, Оратівський, Томашпільський, Чернівецький райони – по 3, Іллінецький, Крижопільський, Могилів-Подільський, Тиврівський райони – по 2, місто Ладижин один випадок).

Уряд продовжив карантин до 11 травня

Уряд продовжив карантин до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень. «Моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ свідчать про те, що ми ще не пройшли пік захворюваності і він може настати на початку травня. Виходячи з цього, Уряд ухвалив рішення про продовження карантину до 11 травня», – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Оперативна інформація щодо поширення COVID-19 у розрізі районів Вінницької області

Станом на 11.00 годин 22.04.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 566 підозр на COVID-19. У 349 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 24 дітей (місто Вінниця – 14, Гайсинський райони - 4, Вінницький, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині). Зареєстровано три летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих. Одужало 30 осіб, що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень.

Увага! Планове відключення електроенергії

СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють про відключення електроенергії: 29.04.20 з 10.00 до 16.00 у зв'язку з плановими ремонтними роботами буде знеструмлено с. Грижинці та р-н Витави, включаючи Грижинецьку свердловину (у зв'язку з чим буде відсутнє водопостачання).