Чергова допомога меценатів

Одним із основних питань на останньому засіданні виконавчого комітету Гніванської міської ради, яке відбулося 30 квітня 2020 року, було питання медичного обслуговування мешканців громади, де головні лікарі Гніванського ЦПМСД та Гніванської міської лікарні звітували про роботу своїх медустанов. Усі торкалися питання забезпечення засобами захисту медперсоналу, а саме: масками, респіраторами, костюмами та ін. Але одним із важливих питань було забезпечення медзакладів безконтактними термометрами.

Оперативна інформація щодо поширення COVID-19: 435 випадків зафіксовано у Вінницькій області

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 11913 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 3 травня в Україні 11913 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 288 летальних, 1547 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 502 нові випадки.

У Вінницькій області у  435 випадках виявлений коронавірус

У Вінницькій області у 435 випадках виявлений коронавірус

Станом на 3 травня, на території області зареєстровано 715 підозр на коронавірусну інфекцію. У 435 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 28 дітей (Вінниця - 16, Гайсин - 4, Вінницький район - 2, Барський, Літинський, Томашпільський , Тростянецький, Калинівський райони та смт Чернівці по 1).

Оперативна інформація про поширення COVID-19 у розрізі районів

Станом на 11.00 годин 02.05.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 706 підозр на COVID-19. У 427 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 28 дітей (місто Вінниця – 16, Гайсинський райони - 4, Вінницький район - 2, Барський, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).

Оперативна інформація про поширення COVID-19 у розрізі районів

Станом на 11.00 годин 30.04.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 687 підозр на COVID-19. У 417 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 28 дітей (місто Вінниця – 16, Гайсинський райони - 4, Вінницький район - 2, Барський, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).

У Вінницькій області зафіксовано 417 випадків захворювання COVID-19

МОЗ повідомляє:в Україні зафіксовано 10406 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 30 квітня в Україні 10406 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 261 летальний, 1238 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 540 нових випадків.

Питання роботи "Суботнього ринку" у м. Гнівань може бути розглянуте на позачерговому засідання комісії ТЕБ та НС

Відповідно до протоколу №25 обласної комісії з питань ТЕБ та НС Гніванській міській раді рекомендовано розглянути питання щодо можливості відновленння роботи агропродовольчих ринків на території області за наявності актів обстеження ринків (без зауважень), отриманих від структурних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.