Юнаки навчальних закладів проходять прописку до призовної дільниці

Сьогодні 28 юнаків 2003 року народження з Гніванської ОТГ відповідно до ЗУ «Про військовий обов’язок та військову службу» будуть проходити прописку до призовної дільниці Тиврівського районного військового комісаріату.

Незабаром в селі Демидівці з'явиться мережа проводового Інтернету

Незабаром в селі Демидівці з'явиться мережа проводового Інтернету від провайдера QNET (К'ЮНЕТ). Сприяння у вирішенні цього питання надала Гніванська міська рада та її голова Володимир Володимирович Кулешов. Організаційні питання взяв на себе староста сіл Демидівки та Могилівки Юрій Мельник. Роботи з його облаштування було розпочато в минулому році, але було зупинено через наявність перешкоди - заліснення лінії електропередач, яка використовується для прокладання основного мережевого кабеля.

Реконструкція вуличного освітлення в с. Могилівка триває

В с. Могилівка завершено реконструкцію мережі нічного вуличного освітлення на площі Перемоги та вул. Першотравневій. Проведено заміну старих ламп на енергозберігаючі з їх встановленням на кожній опорі мережі енергопостачання (раніше вони були встановлені лише на кожній третій опорі). Така реконструкція ведеться в рамках реалізації Стратегії соціально-економічного розвитку Гніванської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

Увага! Відключення електроенергії

СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють, що у зв'язку з плановими ремонтними роботами 29.01.20 р. з 10.00 до 12.00 год. буде знеструмлено споживачів, які отримують електроенергію від ТП-420: ДНЗ №2, "Декор Бетон" та прилеглі вулиці;

Увага! Введено карантин

За повідомленням начальника відділу освіти Гніванської міської ради у ще одній школі Гніванської ОТГ з 28-31 січня 2020 року введено карантин, а саме у Грижинецькій ЗОШ.

Особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування, отримала від держави квартиру!

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» була передбачена субвенція на придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа. У 2019 році на Вінницьку область було виділено державну субвенцію у розмірі 28 мільйонів гривень.

В НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №2" введено карантин

Відповідно до наказу начальника відділу освіти Гніванської міської ради згідно висновку комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гніванської ОТГ, яким рекомендовано призупинити навчальний процес з метою недопущення розповсюдження вірусних захворювань, в НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №2" з 24 січня - 28 січня 2020 року введено карантин.