Увага! Оголошення

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України Гніванська міська рада повідомляє, що   11 березня 2020 року о 14.00  в приміщенні Ради ветеранів відбудеться публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Гніванської міської об‘єднаної територіальної громади за 2019 рік.

Рада ветеранів звернулась до мешканців ОТГ

3 березня 2020 року відбулося засідання членів організації «Рада ветеранів» (м. Гнівань). На засіданні було розглянуто ряд питань, основним із яких було реформування медичної галузі в ОТГ, про що і розповів запрошений гість, головний лікар ЦПМСД - Микола Сташук.

Пам’ятка про самоізоляцію для мандрівників, які повернулися з країн, де зафіксовано випадки коронавірусу

Міністерством охорони здоров’я розроблено "пам’ятку про самоізоляцію" для тих, хто приїхав із країн, де зареєстровані випадки коронавірусу. Таким особам рекомендують пройти "обсерватор у домашніх умовах", зменшивши контакти з родичами та іншими людьми, щоб запобігти можливому поширенню інфекції.

ОГОЛОШЕННЯ!! ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ КВІТИ В СВЯТКОВІ ДНІ 8 БЕРЕЗНЯ!

Для впорядкування торгівлі квітами в святкові дні 8 березня організовується торгівельна ярмарка з продажу квітів з 6.03.2020 року по 8.03.2020 року включно. Розпорядником ярмарку призначено комунальне підприємство КП «Гніваньводопостач». Для отримання іНформації щодо умов участі у ярмарку та отримання дозволу просимо Вас звертатись до керівництва КП «Гніваньводопостач» з заявою про участь у ярмарку.

Шановні жителі Гніванської ОТГ!

Доводимо до Вашого відома графік роботи сімейних лікарів Гніванської амбулаторії на період з 02.03.2020 р по 06.03.2020 р.Телефон реєстратури для запису до сімейного лікаря та консультацій - 3-36-49, 067-42-55-804.

Отримання безкоштовної консультації з питань відновлення платоспроможності

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація працівників України" інформує: мешканці області можуть отримати безкоштовну консультацію з питань відновлення платоспроможності за номером телефону 0800 33 94 64 або надіслати листа на електронну адресу project@uba.ua