Реформування системи соціального захисту населення

12 грудня у м.Вінниця відбувся практикум із застосування законодавства на тему: "Реформування системи соціального захисту населення. Особливості роботи з особами з інвалідністю, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами та іншими категоріями населення" в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.У заході взяла участь представниця з Гніванської ОТГ.

«Моя Україно!» - тема заходу в НВК

З метою формування в молодого покоління високих моральних цінностей, почуття патріотизму, сприяння підвищенню художньої майстерності, виховання любові до Батьківщини, рідного краю, учні навчально-виховного комплексу взяли участь у міському етапі конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Футзал серед шкіл Гніванської ОТГ

11 грудня в НВК пройшли змагання серед шкіл Гніванської ОТГ з футзалу (футбол в спортзалі). І місце здобула команда НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2», тренер Крепостняк Р.В. Вітаємо переможців, бажаємо успіхів та нових досягнень!

Максим - другий у Жмеринському районі на олімпіаді з фізики

07.12.2019р. в м. Жмеринка проходила щорiчна районна олiмпiада з фiзики. Перший етап проходив у школi, де переможцем став учень 9 класу Демидiвської школи -  Марценюк Максим. Клопiтка щоденна праця в позаурочний час, деколи i до 16:30 з учителем фiзики Дембовською Н.О., яка готувала учня до районної олiмпiади, дала свiй позитивний результат. Максим серед усiх шкiл Жмеринського району зайняв почесне 2 мiсце.

Прогноз погоди на 12-14 грудня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 12 грудня очікується хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Місцями туман. Вітер східний, 3-8 м/с. Температура повітря: вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5° тепла.

Зустріч з письменницею Катериною Кулик

11 грудня у Гніванському міському будинку культури відбулася зустріч-презентація з письменницею Катериною Кулик. Письменниця прожила в Азіїі більше семи років, відвідала 32 країни, а коли повернулась - відчула себе іноземкою в Україні. Про це вона захотіла написати, а поки писала - полюбила Україну ще більше. Тендітна, весела, комунікативна та талановита дівчина у своїх книгах пише про кохання, подорожі та пригоди. Дівчина щиро вірить, що бути щасливою - це звичка, вона ділиться з нами цією звичкою у насичених текстах своїх книжок. Катерина вже рік мешкає у селі біля печери Атлантиди серед подільських Товтр, щоранку прокидається і дякує життю за цю казку.

В Гніванській ОТГ триває збір гуманітарної допомоги

Напередодні новорічних свят волонтери готують гуманітарну допомогу нашим захисникам в зону ООС. До збору долучилась і Гніванська ОТГ, зокрема, депутати та працівники міської ради. Бажаючі долучитись до збору допомоги (консерви, чай, кава, цукор, яблука, солодка і мінеральна вода, цукерки, печиво та інші продукти харчування) можуть звернутись у міську раду (каб. №5), або за тел. 097 289 42 29. Відправка допомоги планується зранку 13 грудня 2019 року.

Урок пам'яті, приурочений Дню народження О.Вапняра

10 грудня 2019 року учні 11-А класу НВК (учитель української мови та літератури Худа Л.Г.) провели Урок пам'яті, приурочений Дню народження О.Вапняра. Гостями заходу були: Ольга Леонідівна та Василь Дмитрович Вапнярі, Іванченко Наталя Яківна, Отич Олена Юріївна, Сіра Олена Прокопівна, Омельянова Тетяна Григорівна, завуч НВК - Кравченко Ірина Євгеніївна.

"Новорiчна композицiя" - виставка дитячих робіт в Демидівській школі

Учнi 2 класу Демидiвської школи разом з батьками прийняли мега активну участь у новорiчно-рiздвянiй виставцi "Новорiчна композицiя". Перший етап проходив у школi, переможцi будуть змагатися в другому етапi в м. Гнiванi. Бажаємо успiхiв!!!