Прогноз погоди на 7-8 лютого 2020 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 7 лютого очікується хмарно з проясненнями, вночі сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах ожеледиця.Вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура: вночі 7-12° морозу, вдень 1-6° морозу.

Увага! Відключення водопостачання

У зв'язку з ремонтними роботами, які буде проводити "СЗБ" на своєму трансформаторі, 8 лютого 2020 року з 9.00-12.00 год. буде відключено водопостачання по вул. Промисловій. Вибачте за незручності! Дякуємо за розуміння!

Відбудеться міжнародна культурно-просвітницька поїздка “Європейська співдружність”

з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається).

У Гнівані встановлюються контейнери для збору пластику

В м. Гнівань на одній із прибудинкових територій по вулиці Соборній встановлено два контейнери для збору пластику. У дані контейнери мешканці можуть викидати виключно: пластикові пляшки, каністри, флакони з побутової хімії, миючих засобів, шампунів тощо. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ викидати побутове сміття, поліетиленові пакети, різну плівку, упаковки з-під тортів, разовий посуд та інше, а також залишати сміття біля контейнерів.

Прогноз погоди на  5-8 лютого 2020 року

Прогноз погоди на 5-8 лютого 2020 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 05-06 лютого очікується хмарно з проясненнями, 05.02 мокрий сніг, 06.02 невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер 05.02 північно-східний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, 06.02 північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря: 05.02 вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла, 06.02 вночі 2-7° морозу, вдень 0-5° морозу.

Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями

Щорічно 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями, який організований Міжнародним протираковим союзом. Цей День покликаний привернути увагу громадськості до профілактики раку, раннього виявлення та лікування цього захворювання.

У гніванських комунальників новий спецодяг

Керівництво КП «Гніваньводопостач» закупило для працівників нові комплекти робочого одягу із найменуванням підприємства. У комплект входить зимова та осіння куртка, а також напівкомбінезон. Зі слів працівників комунальної служби, це перший спецодяг придбаний за останні кілька десятків років.

У Гнівані представили нового очільника відділення поліції

Сьогодні, 29 січня, особовому складу Гніванського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області представили нового керівника. Ним став підполковник поліції Олег Швець, який до даного призначення очолював Козятинське відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області. Керівника представив т.в.о. начальника УОАЗОР ГУНП у Вінницькій області полковник поліції Андрій Ковальчук. Призначення відбулось в рамках ротації кадрів.