Збір коштів на встановлення годинника на вежі костелу продовжується

ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ ДНІ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ ВЛАДИ ТА ГРОМАДИ В ГНІВАНСЬКІЙ ОТГ - ВСТАНОВЛЕННЯ ГОДИННИКА- КУРАНТІВ НА БАШТІ ВІЗИТІВКИ НАШОГО МІСТА - ГНІВАНСЬКОГО КОСТЕЛУ СВ. ЙОСИПА. ГОДИННИК ВИГОТОВЛЕНИЙ ПОЛЬСЬКИМИ МАЙСТРАМИ ЧЕКАЄ НА ДОСТАВКУ У ГНІВАНЬ.

У Гнівані скоро розпочнеться будівництво спорткорпусу

Тривають підготовчі роботи з будівництва спортивного корпусу, який буде розміщений на базі Гніванської ЗОШ №1. Для зручності та безпеки, територію де розпочнеться будівництво огороджено парканом. Також для початку робіт з будівництва потрібне тимчасове підведення електро- і водопостачання.

Роботи з будівництва міні-поля підходять до завершення

Тривають роботи з будівництва міні-футбольного поля із штучним покриттям. Наразі завершуються роботи з монтажу огорожі та влаштування штучної трави. Наступним етапом робіт буде встановлення системи освітлення, нанесення розмітки на поле та встановлення футбольних воріт.

У Грижинцях відновили продуктивність свердловини

КП "Гніваньводопостач" разом із підрядною організацією на замовлення міської ради виконали роботи з розчистки Грижинецької свердловини. Очищали свердловину гідродинамічним методом. Після завершення робіть відновлено дебіт (продуктивність) свердловини та покращено якість води

Роботи з будівництва міні-поля тривають

Будівництво спортивного майданчику зі штучним газоном в ЗОШ 2 триває. Наразі бригада будівельників укладає бордюри та приступає до монтажу огорожі.