Школа-гімназія: "Ми за мир у всьому світі!"

21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний День миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений зміцненню миру як у відносинах всередині держави, так і у відносинах між усіма державами і народами. До відзначення цього свята щороку долучається і наша гімназія. Напередодні  Дня миру загін «Милосердя» виготовив колаж «Ми за мир», керівник Г.І.Бевза.

19 вересня відбулася ІІ прес-конференція проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань»

Місто Гнівань продовжує реалізацію проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань». Це найбільший проект, який реалізовувався у Вінницькій області, за підтримки Європейського союзу.

Проводиться асфальтування ділянки дороги в с. Могилівка

За співфінансування директора ТОВ «Демидівський граніт» Петра Толкача та комерційного директора, депутата Гніванської міської ради Володимира Прідолоби проводяться роботи з асфальтування однієї із проблемних ділянок дороги в с. Могилівка. Роботи виконує Жмеринський райавтодор на замовлення Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

Учні НВК взяли активну участь у творчому конкурсі "Гніванська ОТГ без сміття – запорука чистого довкілля"

З метою популяризації і пропаганди питань захисту навколишнього природного середовища,  енергоефективності  та енергозбереження серед учнів Гніванської міської об’єднаної територіальної громади відбувся творчий  конкурс «Гніванська ОТГ без сміття – запорука чистого довкілля»  в рамках Тижня сталої енергії.

Чергове засідання виконкому міської ради

В даний час в кабінеті міського голови відбувається чергове засідання виконкому Гніванської міської ради. Членами виконавчого комітету було розглянуто та затверджено 14 питань, основні з яких: стан соціального захисту населення на території міської ради; складання проекту бюджету Гніванської   міської об’єднаної територіальної громади за програмно-цільовим методом на 2020 рік та прогнозу місцевого бюджету на 2021-2022 роки; затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» та його віддалене робоче місце;

Шляхами подільського Орфея

14 вересня учні НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №2" здійснили навчально-пізнавальну екскурсію місцями Миколи Леонтовича. Маршрут пролягав через Гнівань, де часто бував композитор, Сутиски, де збереглось духовне училище, Шершні, де він проживав понад 8 років, Тиврів, де працював, Вороновицю, де був учасником  з'їзду вчителів, Монастирок, де народився, Марківки, де похований. Учні дослідили визначні місця, зустрілись із фахівцями та обробляють зібраний матеріал.  Велика подяка Вінницькому обласному центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій за організацію цієї унікальної подорожі.

Вихованці гуртка "Джура" та юні краєзнавці відзначили 4-ті роковини загибелі О. Вапняра

17 вересня вихованці гуртка "Джура" та юні краєзнавці відзначили 4-ті роковини загибелі Олександра Вапняра. У музеї НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №2" лунав гімн України та патріотичні пісні на честь вихованця нашої школи Олександра Вапняра, який загинув у 2015 році, захищаючи нашу Батьківщину від російських окупантів. Учні 8-А класу підготували усний журнал "Часопис бійця". Наші краєзнавці підтримують батьків Героя.