Прогноз погоди на 24-27 липня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 24-25 липня очікуються мінлива хмарність, короткочасні дощі, місцями грози. Вітер північно-західний, 7-12 м/с.Температура повітря: вночі 12-17°, вдень 21-26°.

Авторське свято "День Кума і Куми" відбулося в нашій громаді

Традиційно щороку у третю суботу липня у Гнівані святкують «День Кума і Куми». Цьогоріч свято співпало з «днем тиші» перед парламентськими виборами. Але, яка може бути тиша на такому святі? Отож, субота (20 липня) у Гнівані була гучна, святкова та весела. Саме так мають зустрічатися куми і проводити спільно час! На святі були запальні музики, пісні, танці, розваги, смачні напої та їжа, святковий ярмарок, атракціони і звичайно розіграш безкоштовної лотереї «Щасливий дзвінок»!

Увага! Відключення електроенергії

СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють про відключення електроенергії. 26.07.2019 з 9.00 до 16.00 год. планується знеструмлення всього масиву вул. Промислової: житловий масив, профтехучилище, ДНЗ та ін.

Неофіційні попередні результати парламентських виборів 2019 року

За попередніми даними, отриманими з Тиврівського районного реєстру виборців, по місту Гнівань та с. Грижинці кандидати в депутати та політичні партії парламентських виборів 2019 року розташувались в порядку, приведеному нижче. Наголошуємо - дані неофіційні. Уточнені дані будуть оприлюднені після офіційних результатів ЦВК.

Увага! Онлайн-опитування

Міністерство культури України проводить онлайн опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання.

Прогноз погоди на 17-20 липня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 17-18 липня очікується мінлива хмарність, місцями невеликий дощ, вдень місцями грози. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря: вночі 8-13°, вдень 17-22°.

Вінницька обласна правозахисна організація "Джерело надії" ІНФОРМУЄ:

У межах проекту "Підвищення рівня доступу громадян до правосуддя та забезпечення прав людини через використання внутрішнього потенціалу громад" планується надання юридичних консультацій жителям громади в приміщенні міської ради з 10.00 - 12.00 год. Графік прийому:

Вітаємо із професійним святом - Днем Бухгалтера!

Бажаємо стабільного успіху на роботі, бездоганної звітності та правильної документації! Нехай життя наповнюється приємними сюрпризами, цікавими моментами, веселими зустрічами та радісними емоціями. Міцного здоров’я і щирого щастя!