"2 вересня у нашій шкільній родині пролунав 1 дзвінок!" - Грижинецька ЗОШ

Шкільна громада прийняла до своїх лав нове покоління учнів. Шановними гостями на святі були: Гніванський міський голова Кулешов В.В., начальник відділу освіти Капула Л.Ю., лісничий Гніванського лісництва Лісніченко С.О. У своїх вітальних словах вони подякували школярам та батькам за плідну спільну працю. Учні школи, члени учнівського лісництва залюбки спілкувалися зі своїми старшими колегами, дарували гарний святковий настрій віршами та піснями.

Ремонт Будинку культури в с. Могилівка ведеться прискореними темпами!

Не дивлячись на вихідний (неділю) сьогодні на прохання старости та завідувачки Могилівської філією Центру культури та дозвілля Гніванської міської ради "Калина" Ані ПАНТІ до Могилівського Будинку культури прийшли небайдужі могилівчани, щоб продовжити роботи з капітального ремонту вестибюля та глядацької зали.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА 11-14 ВЕРЕСНЯ

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 11-12 вересня очікуються невелика хмарність, без опадів. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря: вночі 9-14°, вдень 23-28°.

Увага! Відключення електроенергії

СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють: завтра, 10 вересня, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт, а саме заміною трансформатора та техобслуговуванням, буде знеструмлено вулиці: з 9.30-12.00 год. - вул. Маліновського, Гоголя, Гулевич, Суворова, Комарова; з 13.00 - 16.00 год. - вул. Перемоги, Лугова, І. Богуна, Клубна.

Свято Першого дзвоника відбулося в НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія №2"

Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Шановні жителі!

По вул. Соборній (від Універмагу до музичної школи) проводяться роботи із заміни частини водогону, який перебуває в аварійному стані. В зв’язку з цим, з 4 по 6 вересня буде відсутнє водопостачання по вул. Європейській (від Універмагу до технологічної дороги кар’єру), частині вул. Соборної (від Універмагу до музичної школи) та вул. Сагайдачного. Дякуємо за розуміння!

Програма святкування Дня міста Гнівань та відкриття Тижня сталої енергії 22 вересня погоджена!

28 серпня у Гніванській міській раді відбулося чергове засідання робочої групи. Усі напрацювання та плани керівництва, працівників сфери культури і освіти громади, громадськості та команди проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань» синхронізовано. Офіційний анонс з програмою свята буде опубліковано протягом наступного тижня.

У Гнівані вшанували захисників України

Сьогодні, 29 серпня, відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року українці вперше відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У Гнівані ремонтують  міський будинок культури

У Гнівані ремонтують міський будинок культури

Гніванською міською радою проводяться роботи з капітального ремонту глядацької зали Гніванського міського будинку культури. Після ремонту даху, фойє та фасаду черга дійшла до глядацької зали, яка вже давно потребувала капітального ремонту. В будинку культури виросло не одне покоління талановитих артистів, на сцену виходять талановиті діти з сучасними композиціями. Тому сьогодення вимагає сучасного інтер’єру, який з`явиться після ремонту!