ФК "Гнівань" вперше випробував новозбудоване міні-поле

ФК "Гнівань" 2013-14 р. н. розпочав уже тренування на новому футбольному міні-майданчику. Від себе особисто, від діток і батьків, вдячний міському голові В. В. Кулешову і всім, хто доклав зусиль, за створення прекрасного майданчика зі штучним покриттям.

Говорили про осінній призов юнаків до лав ЗСУ у Тиврівській РДА

10 вересня в залі засідань районної державної адміністрації відбулась нарада з питань організації осіннього призову юнаків до лав Збройних Сил України, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Вітюка та військового комісара Тиврівського районного військового комісаріату Олега Чорного.

Нарешті вторинка. Які зміни чекають на спеціалізовану медицину у 2020?

8500 грн - за пологи, 19 500 грн - за лікування одного інсульту, 15 800 грн - за лікування інфаркту – саме стільки планує сплачувати Національна служба здоров’я України закладам охорони здоров’я за програмою медичних гарантій у 2020 році. Ці послуги будуть повністю безоплатними для українців, адже вони вже заплатили за медичну допомогу зі своїх податків. Про це під час прес-конференції у Львові 10 вересня повідомив Голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко.

Джерельна питна вода незабаром з'явиться в оселях могилівчан

Тривають планові роботи по перевірці обладнання та відкачування води з однієї зі свердловин, з якої питна вода буде постачатися тим жителям села Могилівки, які взяли участь у будівництві централізованої мережі водопостачання. Першими мають шанс отримати воду мешканці вулиць Першотравневої, Залізничної, Лісової, Березневої, провулку Кар'єрного та площі Перемоги. Вже в понеділок планується закачування води в центральну нитку водогону одного (найбільшого за протяжністтю, близько 7 км) з трьох водогонів, що будуються в селі Могилівка.

На фестивалі "Палітра націй" Гніванську ОТГ представляли вихованці ДМШ

У Брацлаві відбувся фестиваль «Палітра націй». Серед учасників фестивалю представники Гніванської дитячої музичної школи «Подільські мальви». Як завжди, їх виступ був найкращим! Дякую учням та наставникам за гарне представлення Гніванської громади! Також оваціями був відзначений виступ Сергія Журавльова!

Тиврівські рятувальники попереджають:

За останні 2 доби на території Тиврівського району рятувальниками зафіксовано 5 пожеж, спричинених людською недбалістю. На території Великовулизької, Пилявської, Тростянецької сільських рад, у м. Гнівань та на території Тиврівського ліцею-інтернату.

"Розвиток старостинського округу - основа успішної громади"

Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe запросив представників старостинських округів ОТГ та сільських голів громад Вінниччини відвідати Гніванська об'єднана територіальна громада, старостинський округ сс. Демидівки та Могилівки, обговорити механізми їх розвитку, поділитись досвідом розбудови громад. Модератором заходу "Розвиток старостинського округу - основа успішної громади" виступає Людмила Гурба - радниця з юридичних питань Центру.

8 вересня Фонтанна площа Вінниці стала «лісовою» (Грижинецька школа)

Третій обласний лісівничо-просвітницький фестиваль «Пізнай ліс!» здивував відвідувачів майстер-класами, дитячим ярмарком, фотозонами, лісовими ласощами, цікавими локаціями... Переддень професійного свята лісівників відбувся третій обласний фестиваль «Пізнай ліс», до якого були запрошені Юні лісівники Грижинецької ЗОШ. Учнівське лісництво презентували учнівські роботи по дереву. У насиченій концертній програмі фестивалю учениця 6-го класу Кухар Мар'яна заспівала пісню «Зелений Гай».