Увага! Зміна контактних телефонів

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА повідомляє про зміну контактних телефонів операторів скрапленого газу для побутових потреб населення області:

Розпочався капремонт Гніванського МБК

Розпочалися підготовчі роботи з капітального ремонту глядацької зали Гніванського міського будинку культури. Проектом передбачені роботи з влаштування підвісної стелі з шумопоглинаючих акустичних панелей, шпаклювання і фарбування стін, заміна дощатої підлоги, а також гідроізоляція цоколя. У планах міської ради завершити усі роботи восени.

Відбулося засідання виконкому Гніванської міської ради

Сьогодні в кабінеті міського голови відбулося чергове засідання виконкому Гніванської міської ради, на порядок денний якого було винесено 14 питань, основні з яких: підготовку господарського комплексу та соціальної сфери Гніванської ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 рр.; затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Гніванської  міської  ОТГ  за І півріччя 2019  р.; присвоєння адреси водопровідним спорудам Витавського водозабору; виділення громадянам одноразової грошової допомоги; затвердження акту прийняття – передачі котельні №2 на баланс Гніванської міської ради та ін.

До уваги абітурієнтів! Стартував проект «Доступна освіта 2019» на підтримку молоді

Запрошуємо до участі у програмі «Доступна освіта 2019» усіх абітурієнтів Гніванської громади. Проект створений для фінансової підтримки талановитої молоді та передбачає для переможця грант на 10 тисяч гривень для оплати навчання у будь-якому виші України. Для 2-го та 3-го місць є заохочувальні призи.

Практичний тренінг з технічного впровадження демонстраційних проектів Програми «Угода мерів - Демонстраційні проекти» відбувся у м. Жовква, Львівська область

3-5 липня 2019 року Команда підтримки CoM-DeP провела другий практичний тренінг для представників грантових проектів Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

Свято Івана Купала та День села Могилівки відзначили у Гніванській ОТГ

Цього року у Гніванській ОТГ в ніч з 6 на 7 липня біля Блакитного озера в с. Могилівка святкували одразу два великих свята – День села та Івана Купала. За традицією дане свято відзначають з піснями, танцями, розвагами поблизу водоймищ та під звук приємного потріскування багаття. І пісні, і танці, і гуморески, для тих, хто прибув на свято, були вдало організовані працівниками культури, меценатами, спонсорами за підтримки місцевої влади. Безліч подарунків від спонсорів свята отримали десятки мешканців та гостей, які взяли участь у розіграші лотереї.

Прогноз погоди на 6-9 липня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 06-07 липня очікується мінлива хмарність, 06.07 вночі місцями короткочасний дощ, вдень без опадів, 07.07 без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер західний, з переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря 06.07 вночі 9-14° тепла, вдень 20-25° тепла, 07.07 вночі 9-14° тепла, вдень 23-28° тепла.