Замінено твердопаливний котел в ЦПМСД

У Гніванському Центрі первинної медико-санітарної допомоги в рамках підготовки до опалювального сезону проводиться заміна твердопаливного котла. Відповідно до заяви головного лікаря М.С. Сташука на 39 сесії (24.07.19) депутатами було виділено кошти у розмірі 100 000 грн. Наразі котел придбаний, проводиться його встановлення.

Прогноз погоди на 18-21 вересня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 18-19 вересня очікується хмарно з проясненнями. 18.09 вночі короткочасний дощ, вдень невеликий дощ. 19.09 місцями невеликий дощ. Вітер західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря: вночі 5-10°, вдень 12-17°.

Відтепер черговість асфальтування вулиць будете визначати саме ВИ!

Дуже часто до Гніванської міської ради звертаються мешканці з питаннями щодо асфальтування вулиць, а саме: «Чому ви заасфальтували саме цю вулицю, а не іншу?», аргументуючи це тим, що там живе або чиновник, або депутат чи хтось інший, який має відношення до влади. Тому відтепер ви зможете самі обирати черговість асфальтування вулиць.

40-а сесія відбулася в Раді ветеранів

Вчора в залі засідань Ради ветеранів відбулася 40-а сесія Гніванської міської ради, на якій депутатами було розглянуто та затверджено безліч питань. Головними питаннями на порядку денному були: затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів Комунальних підприємств; внесення змін до штатного розпису  ДНЗ  м. Гнівані;

«Бібліотека-влада-інформація» - тема робочої наради в КЗ "Гніванська публічна бібліотека"

Сьогодні на базі КЗ «Гніванська публічна бібліотека» відбулася робоча нарада бібліотечних працівників за участі міського голови Володимира Кулешова та працівників Інформаційного відділу міської ради. Головна тема засідання «Бібліотека-влада-інформація», а саме: роль бібліотеки у житті громади, визначення пріоритетних напрямків розвитку бібліотек та доступ мешканців до достовірної інформації через Центри громадських ініціатив, які нещодавно створені на базі бібліотек Гніванської ОТГ.