Обласний шаховий турнір "БИТВА ТИТАНІВ"

10 червня у Вінниці відбувся відкритий обласний шаховий турнір "БИТВА ТИТАНІВ". У трьох турнірах змагалися 85 учасників, з яких семеро представляли м.Гнівань (серед них 5 дітей).

Новообраний голова Ради ветеранів активно розпочав свою роботу

Новообраний голова Ради ветеранів І.І. Шевчук активно розпочав свою роботу з облагородження пам'ятних знаків та братських могил громади. Сьогодні в Міському сквері працівники КП "Гніваньводопостач" висаджують квіти на братській могилі. Також підрядна організація, на замовлення Ради ветеранів, здійснює ремонтні роботи пам'ятного знаку на в'їзді в м. Гнівань.

Погоджено ПКД на ремонт дороги "Вінниця - Тиврів" в межах Гнівані

У спільній нараді Гніванської міської ради, проектної групи, Служби автомобільних доріг та Облавтодору, після внесення останніх уточнень погоджено проектно-кошторисну документацію на ремонт дорожнього покриття автодороги Вінниця – Тиврів в межах Гнівані. Після проведення конкурсу на визначення переможця виконання робіт, розпочнеться його реалізація.

Розчистка повороту на перехресті вулиць Перемоги та Миру

Розпочалися роботи з видалення чагарників та планування території на перехресті вулиць Перемоги та Миру. В планах комунальної служби - розчистка небезпечного повороту для кращої видимості автомобілістів.

Можливий прорив дамби на р. Рів в с. Демидівка

У зв’язку з великою кількістю опадів, які випали останніми днями по всій території Украіни, значно підвищився рівень у річках та озерах. Ця проблема торкнулася і річки Рів, на якій розташовані села Могилівка та Демидівка Гніванської ОТГ. Існує загроза прориву дамби в с. Демидівка та підтоплення даних населених пунктів. Таку інформацію повідомив староста сіл Ю. Мельник. На місце розташування дамби виїхали представники Гніванської міської ради, щоб побачити все на власні очі. В результаті перевірки міський голова В. Кулешов звернувся з відповідним листом до А. Магери - керівника служби Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг, з проханням вжити відповідні заходи.

ФК "Гнівань" взяли участь у Міжнародному турнірі з футболу

01-04 червня у м. Вінниця пройшов міжнародний турнір з футболу. Наші вихованці ФК "Гнівань" 2011 р. н. були запрошені на такий класний турнір. За що щиро дякую організаторам Гайдаржі О. та Панчуку А. Організація і рівень завжди на найвищому рівні!

Пришкільний табір  "Патріот" у Витавській ЗОШ

Сьогодні розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням "Патріот". Протягом двох тижнів у ньому відпочиватимуть 70 учнів школи. Перший день - День захисту прав дітей. Квест "Ми знаємо свої права".