Благодійна акція в НВК «Допоможи дітям сходу»

До Міжнародного Дня захисту дітей, у навчально-виховному комплексі  було проведено благодійну акцію  для дітей, які опинилися в важкій життєвій ситуації під час війни на сході України.

Хто попереджений – той озброєний!

24 травня 2019 року в навчально-виховному  комплексі відбулася зустріч учнів 8-х класів з головою громадської організації  «Центр Промінь надії» Ольгою Бобрус. На зустрічі з учнями був проведений тренінг з питань булінгу, кібербезпеки.

Прогноз погоди на 29 травня-1 червня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 29-30 травня очікується мінлива хмарність, 29.05 вночі без опадів, вдень місцями короткочасний дощ, місцями гроза та град, 30.05 короткочасні дощі, окремі грози. Вітер південний, з переходом на південно-східний, 7-12 м/с, місцями шквали 15-20 м/с. Температура повітря: 29.05 вночі 11-16° тепла, вдень 23-28° тепла, 30.05 вночі 11-16° тепла, вдень 20-25° тепла.

Головне управління ДСНС України  у Вінницькій області застерігає:

Головне управління ДСНС України у Вінницькій області застерігає:

З огляду на спекотну погоду рятувальники звертаються до жителів області бути обережними з відкритим вогнем під час відпочинку на природі. Не спричиняйте пожеж в екосистемах, не знищуйте лісові насадження та фауну!

Найфутбольніша сім'я!

До фотоконкурсу долучилася ще одна футбольна сім'я. Конкурс добігає кінця. Маємо фото ще однієї футбольної сім'ї. Сім'я Пастух! Друзі, долучайтеся!

Підсумкове свято «Сходинки до майстерності» в КЗ "Простір"

Закінчився навчальний рік у центрі позашкільної освіти «Простір». Дякуємо колективу педагогів за щоденну працю, учням - за старанність, творчість та перемоги, а батькам – за розуміння та підтримку! Усім гарних канікул! Чекаємо наших учнів у новому навчальному році.

24 травня  в НВК було нагороджено учасників Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник"

24 травня в НВК було нагороджено учасників Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник"

Участь у грі взяли 93 учні з 2 по 9 клас. Дипломом переможця в початковій школі було нагороджено 31 учня, дипломом переможця на шкільному рівні - 31 учня. І 31 учень отримав сертифікат за участь у грі.Колективи 2-А, 4-В та 6-Б були нагороджені грамотою за активну участь у грі.Вітаємо учнів з перемогами та бажаємо подальших успіхів!

Прогноз погоди на 25-28 травня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 25-26 травня очікується мінлива хмарність: 25.05 - короткочасний дощ, гроза; 26.05 вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря: вночі 9-14° тепла, вдень 20-25° тепла.