Агенція регіонального розвитку оголошує відбір учасників в освітній табір «Волонтер для ОТГ»

Агенція регіонально розвитку Вінницької області оголошує набір учасників на інтенсив у табір «Волонтер для ОТГ», який буде проходити з 17 по 21 червня у м. Вінниця, МЦ «Квадрат». Учасники: жителі об’єднаних-територіальних громад Вінницької області віком від 18 до 40 років.

Прогноз погоди на 15-18 травня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 15-16 травня очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ, місцями грози. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря: вночі 8-13° тепла, вдень 20-25° тепла.

День Матері та Міжнародний День сім'ї відзначили в Центрі "Джерело"

У ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка-природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець ледь–ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя - Свято Матері, а ще святкуємо й дуже важливе споріднене свято – День сім’ї.

У Гнівані відбудеться парад вишиванок

Гніванська міська рада та КЗ "Калина" запрошують усіх бажаючих взяти участь у параді вишиванок. Просимо звернути увагу мешканців, які працюють за межами м. Гнівань - можлива затримка руху транспорту, адже колона буде рухатися центральною вулицею міста (від масиву Терешкової до міського будинку культури).

У Гнівані провели на службу в ЗСУ ще одного призовника

13 травня в кабінеті Гніванського міського голови було урочисто проведено на строкову службу в Збройні Сили України Орлова Ігоря Олеговича 1996 р.н. Міський голова В. Кулешов та голова ГО «Гніванчани» А. Дрозд побажали хорошої служби, вірного служіння українському народу та за традицією вручили грошові подарунки від міської ради та громадської організації. До привітань також долучились депутати та працівники міської ради.

У Гнівані до Дня Матері відбувся святковий концерт «Сьогодні все найкраще мамі»

Саме під такою назвою 12 травня в Гніванському міському будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений теплу і ніжності маминих рук (усім матерям, їхньому теплу і доброті). «Всі ми виростаємо, починаємо ростити власних дітей, але назавжди залишаємось дітьми для своїх батьків, тому цю глибоку шану та любов до рідних потрібно плекати змалечку та хоча б раз на рік влаштовувати справжнє свято своїм матерям», - наголосила ведуча концерту Ольга Петлик.

У міському БК відбулася виставка вишиванок

До Дня вишиванки, який щороку в Україні відзначається 16 травня, 11 та 12 травня в Гніванському міському будинку культури працювала виставка ексклюзивних вишиванок, на якій усі охочі мали змогу подивитись та придбати українські вишиванки ручної та машинної роботи майстрині-тиврівчанки Зоряни Бицкало.

Увага! Оголошення

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року "Про визнання геноциду кримськотатарського народу", з огляду на морально-етичні норми українського суспільства, просимо перенести усі заплановані на 18 травня 2019 року заходи розважального характеру на будь-який інший день.  Дякуємо за розуміння!