Акція "Великодній кошик" в НВК

Учні 3-Б класу школи-гімназії (класний керівник Н.С. Оніщук), взяли участь в акції «Великодній кошик». Відвідали Є. П. Гудименка, який в свій час понад сорок років віддав школі і є членом Ради ветеранів м. Гнівань.

Увага! Розшук Рой А.С. завершено

За інформацією Гніванського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області працівниками поліції 7.05.19 було знайдено Рой Анну Сергіївну, яка зникла днями раніше.

Рада ветеранів міста облагородила центральну братську могилу

На передодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні члени Ради ветеранів м. Гнівані організували прибирання та облагородження братської могили у центрі міста. Присутніми було висаджено 10 декоративних туй, пофарбовано пам’ятник та викошено траву. Дякуємо Раді ветеранів за проявлену ініціативу!

Зміни в розкладі приміського маршруту

Аналіз майже 30-денного перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті «Гнівань-Демидівка-Витава» виявився не дуже втішним. Поки що маршрут є збитковим, через не наповненість автобуса необхідною кількістю пасажирів.

Увага! У Гнівані зникла дівчина

Гніванським ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області здійснюється розшук неповнолітньої Рой Анни Сергіївни,2002 р.н. проживаючої в м. Гнівань, Тиврівського району Вінницької області, яка пішла з дому та не повернулася.  В кого є будь-яка інформація про можливе місце знаходження Рой А.С. прохання повідомити по тел.3-30-91, або 102.

Комунальний мікроавтобус у поминальну суботу безкоштовно курсував  по місту

Комунальний мікроавтобус у поминальну суботу безкоштовно курсував по місту

В минулому році Гніванська міська рада для потреб громади придбала мікроавтобус. За цей час він став у пригоді для освітян, працівників культури, спортсменів та інших мешканців громади. А у поминальний день - суботу, 4 травня, за особистим розпорядженням міського голови Володимира Кулешова автобус безкоштовно перевозив гніванчан до могил близьких на кладовище. Водієм міської ради Дмитром Файдюком було здійснено більше десяти рейсів та перевезено декілька сотень гніванчан!

Відкритий інтегрований урок в Могилівській ЗОШ

26 квітня відбувся відкритий інтегрований урок у 1 класі Могилівської  школи. На урок завітали начальник відділу освіти Гніванської міської ради Лілія Юріївна Капула, адміністрація школи та вчителі початкових класів.