"Лежачі поліцейські" в місті пофарбовано!

Декілька днів тому працівники Гніванської міської ради долучились до облагородження доріг місцевого значення на вулицях нашої громади. Власними силами працівників було пофарбовано «лежачі поліцейські» на комунальних вулицях міста.

«Відпочилі та щасливі» - День матері в школі-гімназії

Під такою назвою 10 травня в актовій залі НВК учнями 1(5)-Б класу (кл. керівник Омельянова А.В.) був проведений виховний захід до Дня Матері. Під час свята учні співали пісні, розповідали вірші, жартували, танцювали для своїх найрідніших, найдорожчих матерів. Але і мами не залишились байдужими, теж  активно приймали участь у веселих конкурсах та розвагах.

"Є пам'ять, якій не буде кінця" - тема заходу в НВК

З метою гідного вшанування подвигу  Українського народу в Другій світовій війні, увічнення пам’яті про загиблих воїнів та жертв війни в навчально-виховному комплексі  для учнів 6-10-х класів  було проведено лінійку-реквієм присвячену Дню пам'яті та примирення.

Увага! Обережно, кроплення посівів ріпаку

За повідомленням  генерального директора ТОВ «ПОДІЛЛЯЛАТІНВЕСТ» О.В. Костура з 14 по 22 травня 2019 року підприємство застосовуватиме засоби захисту рослин на посівах озимого ріпаку, а саме Біскайя 0,3 л/га, на полях на території Гніванської міської об'єднаної територіальної громади. Роботи будуть проводитися в нічний час. Ступінь і строк дії токсичності препаратів: препарат Біскайя за даними виробника нетоксичний для бджіл та джмелів.

Прогноз погоди на 11-14 травня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 11-12 травня очікується мінлива хмарність, вночі місцями невеликий короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ, грози. Вночі та вранці туман. Вітер південно-західний, з переходом на східний, 5-10 м/с. Температура повітря: 11.05 вночі 5-10° тепла, вдень 16-21° тепла, 12.05 вночі 7-12° тепла, вдень 18-23° тепла.

Світлу пам’ять загиблих у роки війни вшанували у Гніванській ОТГ

74-у річницю з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили 9 травня в нашій громаді. В міському будинку культури зібралися учасники бойових дій тих часів, трудові колективи установ, організацій та підприємств міста, учні та вчителі шкіл, щоб взяти участь у мітингу-реквіємі, вшанувати пам’ять загиблих у війні та привітати ветеранів, яких, на жаль, з кожним роком стає все менше.

Фестиваль ранкової зарядки в Гніванській ЗОШ №1

З метою формування  в здобувачів знань потреби до систематичних занять фізичною культурою і спортом, презентації ранкової зарядки як дієвого засобу покращення фізичного самопочуття та активізації захисних сил організму людини, залучення   їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом у квітні місяці в школі була проведена ранкова зарядка.

Чергова сесія міської ради

7 травня в залі засідань Ради ветеранів відбулася чергова сесія Гніванської міської ради, на якій депутатами було розглянуто майже 40 питань. Головним питанням було затвердження переліку послуг, які надаватимуться через ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг), який незабаром розпочне свою роботу в нашій громаді.

Дякуємо вам за наше майбутнє!

За традицією, яка склалася в нашій громаді, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, міський голова В. Кулешов та голова ГО «Гніванчани» А. Дрозд привітали наших ветеранів з прийдешнім святом, вручивши їм продуктові набори, та запросили на урочисті заходи, які розпочнуться 9 травня об 11.00 год. у міському БК.

8 травня - День пам'яті та примирення

Сьогодні в Україні відзначається День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни (1939-1945 рр.). Пам'ятаємо! Перемагаємо!