Світлу пам’ять загиблих у роки війни вшанували у Гніванській ОТГ

74-у річницю з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили 9 травня в нашій громаді. В міському будинку культури зібралися учасники бойових дій тих часів, трудові колективи установ, організацій та підприємств міста, учні та вчителі шкіл, щоб взяти участь у мітингу-реквіємі, вшанувати пам’ять загиблих у війні та привітати ветеранів, яких, на жаль, з кожним роком стає все менше.

Фестиваль ранкової зарядки в Гніванській ЗОШ №1

З метою формування  в здобувачів знань потреби до систематичних занять фізичною культурою і спортом, презентації ранкової зарядки як дієвого засобу покращення фізичного самопочуття та активізації захисних сил організму людини, залучення   їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом у квітні місяці в школі була проведена ранкова зарядка.

Чергова сесія міської ради

7 травня в залі засідань Ради ветеранів відбулася чергова сесія Гніванської міської ради, на якій депутатами було розглянуто майже 40 питань. Головним питанням було затвердження переліку послуг, які надаватимуться через ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг), який незабаром розпочне свою роботу в нашій громаді.

Дякуємо вам за наше майбутнє!

За традицією, яка склалася в нашій громаді, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, міський голова В. Кулешов та голова ГО «Гніванчани» А. Дрозд привітали наших ветеранів з прийдешнім святом, вручивши їм продуктові набори, та запросили на урочисті заходи, які розпочнуться 9 травня об 11.00 год. у міському БК.

8 травня - День пам'яті та примирення

Сьогодні в Україні відзначається День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни (1939-1945 рр.). Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Акція "Великодній кошик" в НВК

Учні 3-Б класу школи-гімназії (класний керівник Н.С. Оніщук), взяли участь в акції «Великодній кошик». Відвідали Є. П. Гудименка, який в свій час понад сорок років віддав школі і є членом Ради ветеранів м. Гнівань.

Увага! Розшук Рой А.С. завершено

За інформацією Гніванського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області працівниками поліції 7.05.19 було знайдено Рой Анну Сергіївну, яка зникла днями раніше.

Рада ветеранів міста облагородила центральну братську могилу

На передодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні члени Ради ветеранів м. Гнівані організували прибирання та облагородження братської могили у центрі міста. Присутніми було висаджено 10 декоративних туй, пофарбовано пам’ятник та викошено траву. Дякуємо Раді ветеранів за проявлену ініціативу!

Зміни в розкладі приміського маршруту

Аналіз майже 30-денного перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті «Гнівань-Демидівка-Витава» виявився не дуже втішним. Поки що маршрут є збитковим, через не наповненість автобуса необхідною кількістю пасажирів.