Підготовка до чемпіонату Вінницького р-ну з футболу в м. Гнівань

6 квітня розпочалась підготовка футбольного стадіону в районі "цукровиків" до другого кола чемпіонату Вінницького району з футболу, а саме каткування. Наставники ФК "Гнівань" дякують Гарматовському Я. П. за надання техніки і виконанні роботи.

ФК "Гнівань" взяли участь в змаганнях "AUTO RIA CUP"

6-7 квітня у м. Вінниця на прекрасному стадіоні ВМПДЮ відбувся турнір з футболу "Auto Ria Cup", в якому діти 2009 р.н. ФК "Гнівань"  також взяли участь. Зігравши п'ять ігор, отримали три перемоги і дві поразки. Тренер ФК "Гнівань" О. Цехмейстер висловлює подяку організаторам за запрошення, батькам - за підтримку, Гніванській міській раді - за наданий автобус для поїздки команди.

«Книга – джерело знань» - тема заходу в школі-гімназії №2

З 01.04 по 05.04 з метою формування в учнів бережливого ставлення до книг, підвищення читацької культури підростаючого покоління, вдумливого читання  та любові до художнього слова, виявлення кращих читачів в шкільній бібліотеці НВК проведено різноманітні  заходи.

Дні мистецтва в школі №2

03 квітня 2019 р. учні 10-Б класу школи №2 (учасники дебатного клубу «Freedom») провели турнір щодо тези «Збереження історичних пам’яток – запорука успішного майбутнього країни».

Для чого потрібно ОСББ? Як отримати кошти для ОСББ?

Саме про такі важливі питання вчора у міському будинку культури говорили мешканці багатоквартирних будинків із представниками ПРООН (Програма розвитку ООН в Україні) та IFC (Міжнародна фінансова корпорація), які займаються питаннями енергоефективності, а саме: заміною вікон, дверей, утепленням стін, утепленням дахів та заміною покрівлі.  На зустріч зібралось чимало мешканців громади, аби почерпнути для себе корисну інформацію задля подальшого розвитку своїх ОСББ, а також інформацію про етапи створення об’єднання.

2 квітня  відбулася 36-а сесія Гніванської міської ради

Сесія розпочалася із виступу мешканки міста Людмили Маліцької, яка запросила депутатів та всіх небайдужих долучитися до прибирання лісу, яке 6 квітня о 12.00 год. організовують жителі вулиць Європейської, Я. Мудрого, Квітневої та Лисенка. Міський голова пообіцяв сприяти в прибиранні, а також надати мішки та спецтехніку для вивезення зібраного сміття.

В НВК проходить тиждень трудового навчання

З 1-5 квітня  в НВК "ЗШ І-ІІІ ст. гімназії - №2"  проходить тиждень трудового навчання та художньо-естетичного циклу, який включає різноманіття заходів: брейн-ринг, в якому виграла команда столярів; майстер-клас «Підставка під Великодні яйця»; музичні перерви; груповий творчий проект «Великодня писанка», в якому беруть участь учні 5-11-х класів.