ГО «Гніванчани» вкотре долучається до челенджу з прибирання громади

Після особистого прикладу в прибиранні міста та навколишніх зон відпочинку, міським головою Володимиром Кулешовим, який сам особисто з родиною у вихідні дні протягом останнього місяця прибрав біля 20 га території громади від сміття, в нашій ОТГ розпочався справжній прибиральний бум. Не обійшлося і без диванних критиків, які писали про «показуху» та «піар» очільника громади, але міський голова на це не звертав увагу і кожен вихідний розпочинав прибирати місця загального відпочинку на річці Південний Буг. Та патріотів виявилося в громаді набагато більше, ніж «писак» в соцмережах.

Гарний квітник від батьків героя Олександра Вапняра

В минулому році активістами, членами ГО «Гніванчани» власноруч зроблено декілька ландшафтних об’єктів у місті. Одне з них - на в’їзді у вулицю Козацьку. Днями подружжя Вапнярів Ольга Леонідівна і Василь Дмитрович прибрали з навколишніх ділянок декілька мішків сміття та посіяли на клумбі квіти. Так батьки героя показують справжній патріотизм і до свого міста, і до України. Дякуємо Вам за це!

У Гнівані обговорили проміжні підсумки та плани проекту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань»

11 квітня у м. Гнівань відбулося перше засідання Керівного комітету проекту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань».

Прогноз погоди на 17-20 квітня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 17-18 квітня очікується хмарно з проясненнями, часом дощ. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 10-15° тепла.

Вітамінний тиждень в Могилівській ЗОШ

"Ми - учні Могилівської ЗОШ за здоровий спосіб життя. Ми займаємося спортом і збагачуємо свій раціон вітамінами. Протягом тижня був у нас День яблук, моркви, капусти, огірків. Ми смакували і дізналися багато цікавого про овочі та фрукти", - зазначили учні Могилівської школи.

Прийшла футбольна весна і для ФК "Гнівань"

Прийшла футбольна весна і знову повернулись до гри мільйонів - футболу. Після низки зимових турнірів, ФК "Гнівань" повертається до великого футболу.  Відновився чемпіонат м. Вінниці серед дітей. Наша команда приймає участь трьома віковими категоріями: 2008, 2009, 2010 р. н.  У суботу, 13.04, на стадіоні "Нива", юнаки 2008 р.н. зіграли дві гри. Перемога і поразка. У неділю, 14.04, доросла команда "Гнівань" зіграла черговий тур у чемпіонаті Вінницького району з футболу. Перемога 4:1. Дякуємо вболівальникам, які підтримали наших хлопців!

Роботи по реконструкції вул. Шевченка тривають

Роботи по реконструкції дорожнього покритя вул. Шевченка тривають. Наразі формується основа - підсипання щебенем та вкатування її. Після завершення даних  робіт  розпочнеться асфальтування вулиці. Згідно проекту довжина асфальтованого покриття складатиме 360 м, ширина 4 м.

Гніванчани в складі Збірної Вінницької обл. з волейболу

13 квітня 2019 завершився чемпіонат України з волейболу "Дитяча ліга" серед юнаків 2005 р.н. Збірна Вінницької області, до складу якої ввійшли гніванчани Зелінський Артем, Цітрінель Сергій та Пустовіт Андрій, виборола бронзову нагороду під керівництвом тренерів Світлани Скорбатюк та Анатолія Ксенчука. Дякуємо батькам, тренерам та нашим призерам!!!

Суботник могилівчан

Суботник, який відбувся 13 квітня, свідчить про прагнення жителів с.Могилівки жити в кофортному та сучасному селі. Впевнені, оновлена площа буде затишною та сучасною завдяки небайдужим жителям громади.

Увага! Вакансія

Адміністрація Гніванської міської лікарні запрошує на роботу: лікаря-лаборанта та офтальмолога. Більш детальна інформація за телефоном: (04355) 3-39-03.