Пожежа в житловому будинку

9 березня о 6 год. 10 хв. до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла в квартирі 5 поверхового житлового будинку за адресою м.Гнівань вул.Промислова 24. В результаті пожежі вогнем знищено газову колонку, газовий лічильник, кухонні меблі, пластикові вікна. Пошкоджено внутрішнє оздоблення квартири та домашні речі.Також рятуваликам довелося евакуйовувати жителів будинку. Ймовірна пиричина винекнення пожежі порушення правил правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації побутових газових приладів.

У Гнівані знову пошкодили зупинки громадського транспорту

Сьогодні було виявлено факт пошкодження стійок несучої конструкції на одній із міських зупинок громадського транспорту. Це вже не перший хуліганський випадок, який вчиняється щодо майна громади, раніше на даній зупинці були вкрадені спинки лавок та погнутий покрівельний матеріал зупинки. Зважаючи на сьогоднішню вітряну погоду, зупинка, яка була варварськи вирвана від бетонної площадки, могла нанести шкоду життю та здоров’ю людям, яка очікували транспорт.

В гімназії №2 відбулася прем'єра вистави "Фараони"

07 березня 2019 р. у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія №2» учасники театральної студії «Глобус» презентували прем’єру вистави «Фараони» за мотивами п’єси О. Коломійця під керівництвом учителів І.О. Кудирко та Н.В. Мельник.

Підписана Угода про створення ЦНАПу у Гніванській ОТГ

5 березня у місті Києві під час офіційної зустіччі з представниками "U-LEAD з Європою" Володимир Кулешов підписав Угоду про фінансування проекту "Створення Центру надання адміністративних послуг у Гніванській міській об’єднаній територіальній громаді". В результаті спільних дій міської ради та програми "U-LEAD з Європою" в нашій громаді  за декілька місяців запрацює ЦНАП, або як його ще називають «Прозорий офіс», де гніванчани якісно та комфортно зможуть отримувати адміністративні послуги.

Завершується капітальний ремонт Гніванського ЦПМСД

Завершуються роботи з реконструкції приміщення Гніванського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Після перекриття даху, а саме: заміни старого шиферу на нову металочерепицю, підрядна організація виконала роботи з утеплення стін та штукатурки. Залишилося тільки пофарбувати фасад будівлі. Після проведених робіт приміщення бувшої поліклініки набуде сучасного вигляду.

В НВК відбулася гра "Соняшник"

Ось і дочекалися першого весняного місяця. Уже кілька років поспіль вихованці  школи-гімназії беруть активну участь у грі «Соняшник». Це вже стало традицією.

"Весна - це жінка, жінка - це весна"

Напередодні жіночого свята учасники гуртка "Літературна студія" (керівник Григорук Н.Д.) та учні 8-В класу запросили педагогів посмакувати чаєм зі смаколиками в літературній кав’ярні на тему: "Весна - це жінка, жінка - це весна".

Шана маминим рукам

В 3-Б класі школи №2 (класний керівник,  Н. С. Оніщук )  відбулося  свято «Мамині руки добрі, ласкаві».

У ЗОШ №2 відбулася виставка-конкурс народних іграшок

Участь у різноманітних творчих змаганнях-конкурсах, фестивалях є невід’ємною частиною роботи кожного освітнього закладу. Це своєрідний іспит на рівень професіоналізму як для учнів, так і для педагогів. Підготовка до цих творчих конкурсів дуже кропітка. Ми пишаємося своїми найталановитішими та найпрацьовитішими учнями і вчителями.