Асфальтування частини вул. Я. Мудрого підходить до завершення

Підходять до завершення роботи з реконструкції частини вул. Ярослава Мудрого. На даний час  проведено підсипання основи щебенем та прокладено 180 м асфальтового покриття. До завершення реконструкції залишилилось укріпити узбіччя та облаштувати дощовий колодязь.

Учні НВК - учасники конкурсу "Поетичні акварелі"

13 квітня 2019 року члени літературної студії разом із керівником Н.Д.Григорук долучилися до конкурсу словесної майстерності "Поетичні акварелі". Конкурс відбувся на базі філологічного факультету Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Серед організаторів конкурсу була чудова поетеса Тетяна Василівна Яковенко.Учні брали участь у двох номінаціях: "Авторська поезія" та "Художнє читання". Місіоцька Зореслава, учениця 10-А класу, прочитала свої авторські поезії, а Павленко Богдана, учениця 11 класу, - поезію Ліни Костенко "Доля".

Спартакіада "Майбутні  захисники" на базі НВК

Спартакіада "Майбутні захисники" на базі НВК

На базі навчально-виховного комплексу, з метою перевірки рівня готовності юнаків 10-11-х класів до служби в Збройних силах України,  відбулася спартакіада серед допризовної молоді. Змагалися старшокласники закладів загальної середньої освіти Гніванської ОТГ.

Великодні подарунки для одиноких людей центру "Джерело"

Наближається Великдень. Завдяки підприємцям Гніванської ОТГ стало можливим поздоровити з цим святом одиноких людей похилого віку, що перебувають на обслуговуванні Гніванського центру соціальних послуг «Джерело» та сформувати для них святкові продуктові набори. Благодійну допомогу вже надали приватні підприємці, жителі нашої громади та керівники підприємств: Лабунець Юрій Іванович, Блонський Андрій Валентинович, Неживенко Олена Федорівна, Бабієць Олена Григорівна, Філіпенко Віталій Григорович, Резанко Раїса Володимирівна, Войтко Поліна Павлівна, Ленік Анатолій Миколайович, Пахольчак Володимир Дем`янович, Поляруш Марина Андріївна, Козаковцев Володимир Сергійович, Романюк Анатолій Дмитрович.

Роботи з реконструкції вулиць громади тривають

Розпочалися роботи з реконструкції дорожнього покриття  вулиці Шевченка (м. Гнівань). Зараз проходить планування основи, а саме: грейдерування та підсипання шаром щебеню. Після завершення даних  робіт  розпочнеться асфальтування вулиці. Згідно проекту довжина асфальтованого покриття складатиме 360 м, ширина 4 м.

Прогноз погоди на 13-16 квітня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 13-14 квітня очікується хмарно з проясненнями: 13 квітня без істотних опадів, 14 квітня невеликий дощ. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-7° тепла, вдень 9-14° тепла.

Увага! Відключення електроенергії

СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють про відключення електроенергії. 15 квітня з 14.00-17.00 у зв'язку з проведенням ремонтних робіт буде відключено підстанцію в р-ні Спецзалізобетону (ДНЗ №5, Профліцей та прилеглі житлові будинки).

Рада ветеранів "За чисте довкілля!"

Вчора члени Ради ветеранів та небайдужі гніванчани також долучились до челенджу "За чисте довкілля!", який розпочав міський голова Володимир Кулешов. Поділившись на групи, члени організації одночасно прибрали та облагородили території навколо архітектурних пам'яток та братських могил. Як результат, все приведено до належного вигляду.

Розпочато асфальтування част. вул. Ярослава Мудрого

Сьогодні Гніванська міська рада розпочала роботи з реконструкції дорожнього покриття частини вулиці Ярослава Мудрого (від вул. Соборної до буд. №36). Насамперед проводиться підготовка основи для подальшого асфальтування, а саме: грейдерування вулиці, підсипання шаром щебеню, вкатування. Після завершення цих  робіт  розпочнеться асфальтування. Згідно проекту довжина асфальтованого покриття складатиме 180 м, ширина 4 м.