Прогноз погоди на 11-14 листопада 2020 року
За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині 11-12 листопада очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура: вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 4-9° тепла.
Увага! Відключення електроенергії
СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють: 11 листопада з 10.00 до 17.00 год. планується знеструмлення споживачів по вулицях: Миру, Чкалова, Затишна, Комарова, Шкільна, Курортна, Піддубного, Козацька, Набережна, Подільська, Яблунева, Новобудов, Слюсаренка, Космонавтів, Д. Нечая, Леонтовича, 1 Травня, Коцюбинського, Соборна, Л. Українки, Гранітна, Б. Хмельницького, Макаренка, пров. Макаренка, Карпенка, Лисенка, Лісова, Квітнева, Пушкіна, Зоряна, Мічуріна, Шевченка.
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Гніванської ОТГ!
Вітаємо Вас із професійним святом Днем працівника культури! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!
Останні новини із будівельних майданчиків ДНЗ №1 та №3 м.Гнівань
У м. Гнівань тривають активні будівельні роботи із термомодернізації ДНЗ№1 та №3. Це перші із 4-х дитячих садків м.Гнівань, які планується термомодернізувати за європейськими стандартами у рамках проєкту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».
Держустанова "Інститут охорони грунтів України" вдруге проводить конкурс дитячих малюнків "ЗБЕРЕЖІМО ГРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ"
Деталі конкурсу:
Заборонено діяльність після 18-ї та до 7-ї години суб'єктів господарювання з надання послуг громадського харчування
Згідно протоколу №47 рішення районної комісії ТЕБ та НС з 2 по 8 листопада 2020 року на території Тиврівського району заборонена діяльність після 18-ї та до 7-ї години суб'єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування і здійснення адресної доставки замовлень та замолень на винос. Контроль за виконанням даного рішення покладено на Тиврівське та Гніванське відділення поліції, а також на районне управління Держпродспоживслужби.









