Запрошуємо усіх бажаючих на відкриту першість міста з шашок!

У суботу, 27 жовтня, об 11 год. 15 хв. у Міському будинку культури відбудеться відкрита першість міста Гнівань з шашок. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у турнірі! Прохання до учасників турніру, у кого є шашки, взяти необхідний інвентар з собою.

У місті Гнівань розпочато енергоаудити будівель ДНЗ №1 та №5

В рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань» було проведено комплексне енергетичне обстеження будівель дошкільних навчальних закладів №1 та №5 міста Гнівань.

По цетральній вулиці міста встановлять бордюри

Сьогодні служба автомобільних доріг за співфінансування Гніванської міської ради розпочала роботи з монтажу та облаштування бордюрів по центральній вулиці міста. Бордюри планують встановити від перехрестя вулиць Перемоги та Соборної до пожежної частини.

Вітаємо з Днем захисника України!

14 жовтня в Україні відзначається одразу 3 свята, а саме Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва.

Гніванське відділення поліції інформує:

Вчора до відділення поліції надійшло повідомлення про зникнення жінки. В результаті було створено пошукові групи та направлено по ймовірному маршруту пересування громадянки. В ході проведення розшукових заходів під час прочісування лісових масивів сьогодні близько 11 год. дня жінку знайдено в лісі "Довгі гони" біля смт. Сутиски.

Барська міська рада запрошує 20-21 жовтня на ІІ Міжнародний фестиваль-ярмарок APPLE BAR.

Місто Бар на Вінниччині готується відкрити перед вами усі грані смаку яблуневої продукції. У програмі фестивалю: - ярмарок яблук, саджанців та насіння; - парад автентичної подільської кухні та старовинних страв з яблука; - різноманіття гастрономічної продукції; - містечко народних промислів, відродження традицій славнозвісної Барської кераміки; - яскрава концертна програма за участі місцевих фольклорних колективів, Віктора Пашника та народного артиста України Миколи Янченка - багато інших приємних сюрпризів. Вхід вільний.