28 липня відзначається День пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира

На початку другого тисчоліття Господь послав на Київську землю свого обранця. Ним стала людина, яка зіграла важливу роль в історії тоді ще Київської Русі. Завдяки ній ми знайшли віру в Істинного Бога, стали православними християнами. «Червоне сонечко», «князь», «великий», «наш каган», «рівноапостольний» і, нарешті, «Святий». Всі ці описи зводяться до однієї особистості - святого рівноапостольного князя Володимира.

У рамках проекту м. Гнівань розпочато технічні обстеження будівель дошкільних навчальних закладів

У липні 2018 року у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань» розпочато роботи із технічного обстеження будівель 4-х муніципальних дошкільних навчальних закладів. Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Проект реалізовується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».

З Днем бухгалтера!

Хай гроші самі рахуються, А звіти самі друкуються. Декларації самі дають звіти, А прихильники дарують квіти.

Всесвітній день шоколаду

Сьогодні, 11 липня, відзначається Всесвітній день шоколаду.  Це свято виникло у Франції в 1995 році. День шоколаду швидко набув популярності і був підтриманий в Німеччині, Італії, Швейцарії, інших країнах як всередині Європейського союзу і за його межами. Існує думка, що першими навчилися робити шоколад ацтеки.

Свято Івана Купала, с. Могилівка

7 липня у нашій громаді на мальовничому березі Блакитного озера (с.Могилівка) відбулось феєричне свято Івана Купала.

ЗІ СВЯТОМ ІВАНА КУПАЛА!

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято молоді – Купало, або Купайло, що з часом, після прийняття християнства, деякою мірою трансформувалося в церковне свято.