Вітаємо працівників РАЦСу з професійним святом!

Щорічно 18 грудня професійне свято відзначають працівники органів реєстрації актів цивільного стану. У цей день хочемо привітати всіх фахівців, що забезпечують роботу цього всім необхідного державного органу.

Звернення комунальної служби

Шановні мешканці вул. Побузької та вул. Вінницьке шосе! Комунальне підприємство «Гніваньводопостач» просить Вас здійснити обрізку гілля, яке заважає роботі снігоприбиральної техніки. Дякуємо за розуміння.

У Гнівані вшанували пам'ять загиблих чорнобильців-ліквідаторів

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

Проблемні питання організації, підготовки та проведення перших виборів в ОТГ обговорили на Вінниччині

У Вінниці відбувся круглий стіл «Проблемні питання організації, підготовки та проведення перших виборів в ОТГ. Регіональний погляд на перспективи виборчої реформи в Україні».

І знову про сміття

Ось таку картину майже щодня бачать працівники комунальної служби та перехожі. Дуже часто люди викидають домашнє побутове сміття в урни, які стоять по центральній вулиці міста. Така проблема виникає через те, що люди, які йдуть рано на роботу, просто не мають куди викинути сміття, адже біля їхніх будинків не встановлені сміттєві баки.

Директори шкіл зібралися в кабінеті міського голови.

12 грудня відбулась робоча нарада з директорами шкіл Гніванської ОТГ, стосовно вирішення організаційних питань а саме: створення відділу освіти в м. Гнівані; організації харчування дітей в школах; передачу майна з балансу Відділу освіти Тиврівської РДА на баланс новоствореного відділу освіти в Гніванській ОТГ; організацію платного харчування для дітей, які не користуються пільгами; проблемні питання відповідно до нововведень нового Закону України «Про освіту» та ін.

ФК "Гнівань" відвідали Польщу

9-10 грудня молодші гравці ФК "Гнівань" приймали участь у футбольному турнірі присвяченому дню св. Миколая, що відбувся в Гміні Сухи Ляс у Польщі.

Небезпечна ожеледиця

Після вчорашнього випавшого снігу на вулицях міста дуже слизько.Від самого ранку комунальна служба активно здійснює посипку вулиць,прибудинкових територій, тротуарів.