«Веселі перегони» на Гніванській міській СЮТ.

7 квітня світова спільнота відзначала День здоров'я. У цей день і у Гніванській міській станції юних техніків вихованці  мали змогу проявити свої сили та хист у спортивних естафетах під назвою «Веселі перегони». Діти заскучали за теплим сонечком та іграми на вулиці, тому проявили високу активність, адже добре розуміють, що заняття спортом на свіжому повітрі дуже корисні для зростаючого організму поряд із здоровою їжею та прогулянками.

Зробимо місто чистішим!

Сьогодні та вчора колектив Гніванської міської ради приєднався до весняної акції з благоустрою Гніванської ОТГ. Працівники прибрали прилеглу територію міської ради. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції.

Гніванська бібліотека №3 долучилася до акції з прибирання міста

До акції озеленення свого міста долучилася і Гніванська бібліотека №3. Нами було посаджено на прилеглій території бібліотеки 12 кущів бузку, що були подаровані вдячними читачами. Завідувач бібліотеки щиро дякує всім , хто допомагав в цьому процесі.

«Смійтеся на здоров’я!»

Усім відомо, що сміх продовжує життя. Щоб вихованці Гніванської міської станції юних техніків жили довго та щасливо 2 квітня, з нагоди Всесвітнього Дня сміху,  для них будо організовано та проведено розважальний ігровий захід «Смійтеся на здоров’я!»  Діти із задоволенням брали участь у  веселих конкурсах, зовсім не боячись виглядати кумедними, погрались та посміялись досхочу.

Вітаємо з великоднем!

Гніванська міська рада щиро вітає католицьку громаду міста – з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії i любові. Нехай Господь Бог дарує Вам любов, радість, мир та злагоду на довгі літа i надихає на дoбрi та праведні справи.

Черговий раз розглянули питання штатного розпису лікарні

В кабінеті міського голови відбулась чергова нарада працівників лікарні, депутатів та працівників міської ради по питанню штатного розпису вторинного рівня медичної допомоги в Гніванській ОТГ (лікарня і поліклініка).