ТОВ "БАРЛІНЕК ІНВЕСТ" повідомляє

ТОВ "БАРЛІНЕК ІНВЕСТ" повідомляє, що з 01.12.2017 року відкривається маршрут Гнівань – Барлінек (м. Вінниця), який буде довозити співробітників підприємства безпосередньо під зміни. Автобус буде їхати за маршрутом Гнівань – Селище – Бохоники – Агрономічне – Західний автовокзал м. Вінниці – Барлінек.

Увага! Конкурс!

Гніванська міська рада оголошує фотоконкурс "ЦЕ МОЄ МІСТО". Світлина переможця стане обкладинкою офіційного сайту Гніваснської ОТГ. Надсилайте світлини нашого міста на ел.адресу: marika_vik89@ukr.net Подарунок та оприлюднення переможця ГАРАНТУЄМО!

Завтра у Гнівані відкриють агентський пункт з надання пенсійних послуг.

30 листопада о 10-00 год. у приміщенні Гніванської міської ради відбудеться відкриття агентського пункту Вінницького приміського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.

У Києві розпочався Міжнародний саміт мерів

28-29 листопада у Києві проходить Міжнародний саміт мерів, в якому бере участь Гніванський міський голова Володимир Кулешов.  Даний саміт організований Western NIS Enterprise Fund.

Власними силами депутат зробив корисну справу.

Сергій Тимофієв обрався депутатом Гніванської міської ради 29 жовтня і відразу взявся за справу. Побачивши негаразди на своєму окрузі, а саме, ями на зупинках громадського транспорту по вул. Побузькій, Сергій своїми силами та за власні кошти вирівняв майданчик для гніванчан. Це гарний приклад роботи депутата. Виконавчий комітет Гніванської міської ради дякує Сергію Тимофієву за гарну справу!

Пам'ять про голодомор

25 листопада на Гніванській міській станції юних натуралістів відбувся захід - реквієм пам'яті жертв голодомору. О 16.00 діти запалили свічки і понесли додому жаринки живого вогню на знак того, що пам'ять про ті страшні дні жива. Горить свіча і огортається журбою. Осінній день промерзлою ходою  у серце стука. Пам'ять про померлих замучених голодним тридцять третім...

У Вінниці відбувся форум патріотичних справ

23 листопада 2017 року на базі Вінницької академії неперервної освіти відбувся обласний форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді “Ми-українці”.

Щодо відключення електроенергії

СО "Тиврівські електричні мережі" повідомляють, що в понеділок 27 листопада з 10-00 до 16-00 год. будуть проводитись ремонтні роботи у м. Гнівань. В результаті чого буде знеструмлено вул. Коцюбинського та частину вул. Соборної (від пошти до містка).

Юні волонтери відвідали Вінницький госпіталь

Юні волонтери Гніванської міської станції юних натуралістів поновили в новому навчальному році співпрацю з вінницьким госпіталем. 8 листопада юні травознаї в концертній формі розповіли бійцям АТО про лікарські рослини і провели спільний майстер-клас по виготовленню брелка для ключів на зрізах дерев, по закінченню якого всі дружно смакували фірмовий трав'яний чай з коржиками.

Вибори закінчились-асфальтування продовжується

Асфальтуванням вулиці Гулевич (бувша Баумана) закінчились заплановані  міською радою у 2017 році роботи по асфальтуванню. Дана вулиця з’єднує центральну вулицю міста з вул. Перемоги. Протяжність 550 м. ширина 4,5 м. Всього у 2017 році міська рада заасфальтувала 5 вулиць, 3 площі, 3 тротури, а це 13 тис.822  м²  асфальтового покриття.