Скоординувати свої дії та спрямувати на покращення екологічного стану у Вінницькій області

Закликав заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник під час кущової наради, яка відбулась 14 березня 2018 року в приміщенні Жмеринської райдержадміністрації за участю представників департаменту житлово – комунального господарства облдержадміністрації, керівників Жмеринського, Вінницького, Тиврівського, Літинського районів, м. Жмеринка, об’єднаних територіальних громад.

Гніванська ОТГ отримала нову пожежну машину

Рятувальникам Вінниччини передали 5 сучасних пожежних машин. Фоторепортаж 12 березня у Вінниці на площі Василя Стуса рятувальникам вручили 5 нових пожежно-рятувальних автомобілі марки «МАЗ». А також бронежилети, каски, радіостанції та прилад для діставання великих боєприпасів. Все обладнання коштує 24 мільйони.

Вшанування пам'яті Великого Кобзаря

Сьогодні вся Україна відзначає День народження Великого Кобзаря. Працівники міської ради разом з депутатами поклали квіти до пам'ятника Т. Г. Шевченку, що встановлений на площі біля міських бібліотек. Культурно-мистецький захід в рамках відзначення Шевченківських днів відбудеться 13 березня о 14:00 год. біля пам'ятника Т.Г. Шевченка. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході.

"Шевченко – син великого народу"

В бібліотеці №2 для дітей цікаво пройшли заходи присвячені 204-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Читачі ознайомилися з книжковою виставкою «Шевченко – син великого народу» та творчістю юних художників «Шевченкова поезія в малюнках читачів».

Пишаємося нашими гніванчанами!

Знакова подія для нашого міста.4 березня 2018 р.В черговому турі чемпіонату України з футболу. У грі КАРПАТИ-ШАХТАР,що проходив у м.Львів. На 68 хв.матчу на полі у складі КАРПАТ, під 81 номером, з'явився наш гніванчанин -Ременюк Андрій. Вітаємо його з дебютом. Бажаємо перемог.

28 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гніванської міської ради. На засідання було винесено 12 питань, а саме: «Про фінансово-господарську діяльність КП „Гніваньводопостач»,

Сьогодні в Україні - День Героїв Небесної Сотні

День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».