Додаткові послуги від "ДІЇ"

У квітні ми запускаємо нові цифрові продукти в Дії. На Diia Summit. Це будуть революційні послуги, над якими команда Мінцифри працює 24/7.

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин. Офіційно визнано, що до 6 мільйонів євреїв вбито протягом Голокосту, з них від 2,2 до 2,5 мільйони на території колишнього Радянського Союзу, близько 1,5 мільйони на території України.

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІНФОРМУЄ:

6,99 грн за куб м - ціна на природний газ для населення з 1 лютого 2021 року - за дорученням Президента України, постанова Кабінету Міністрів України від 8 січня 2021 р. № 25. Не більше ніж 1,79 грн за куб м - ціна за розподіл газу з 1 лютого 2021 року – за рішенням НКРЕКП про обмеження максимального тарифу на розподіл газу.

Шановні мешканці Гніванської громади!

Сміття в Гніванській громаді – дуже болюча тема для багатьох жителів. У нашій громаді послугою з вивезення твердих побутових відходів користується кожен. Однак є громадяни, які категорично відмовляються від укладання договору на вивіз сміття, мотивуючи це тим, що в них немає сміття, але якщо подивитися на наші ліси, лісосмуги, під’їзні дороги до лісів– скоріш за все, це зробили ті, в кого немає сміття. І мешканці громади постійно спостерігають картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах та лісах.

Сьогодні, 25 січня, в Україні неофіційно святкують День студентів, а віряни відзначають Тетянин день

За релігійним календарем віряни вшановують пам'ять мучениці Тетяни, яка загинула за свою віру. Її вважають покровителькою всіх студентів, тож часто у цей день моляться та ставлять свічки, аби мати успіхи у навчанні.

Оголошено тендер на капітальний ремонт (термомодернізацію) ДНЗ №5 м.Гнівань у рамках проекту ЄС

20 січня 2021 року Гніванська міська рада оприлюднила відкритті торги для визначення підрядника капітального ремонту (термомодернізації) Дошкільного навчального закладу №5.

Прогноз погоди на 22-26 січня 2021 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині прогнозується різке підвищення температури повітря. У другій половині періоду опади у вигляді дощу та мокрого снігу. На дорогах місцями ожеледиця. Вночі та вранці туман. 22 січня вдень: мінлива хмарність, без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура: 1-6° тепла.

Увага! Щеплення проти сказу

23 січня 2021 року з 9.00 год. у м. Гнівань по вул. Європейська та Подільська будуть ветеринари проводити щеплення домашніх тварин (котів та собак) проти сказу. Вік тварин, які підлягають обов’язковому щепленню проти сказу – від 3-х місяців. Вартість щеплення однієї тварини становить 18 грн.