СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють про відключення електроенергії

Шановні мешканці м. Гнівань! Повідомляємо вам про відключення електроенергії у зв'язку з ремонтними роботами 15.01.2021 з 10:00 до 11:00 год. по вулицях, які живляться від фідера №4: Миру, Чкалова, Затишна, Комарова, Шкільна, Курортна, Піддубного, Козацька, Набережна, Подільська, Яблунева, Новобудов, Слюсаренка, Космонавтів, Д. Нечая, Леонтовича, 1 Травня, Коцюбинського, Соборна, Л. Українки, Гранітна, Б. Хмельницького, Макаренка, пров. Макаренка, Карпенка, Лисенка, Лісова, Квітнева, Пушкіна, Зоряна, Мічуріна, Шевченка та весь масив цукрового заводу; а також приміщення колишнього ГПЗ (від фідера №6).

Увага! Очікується різке зниження температури

Департамент цивільного захисту інформує: За прогнозом Вінницького обласного центру з гідрометеорології, внаслідок вторгнення арктичної повітряної маси на територію області, прогнозується значне зниження температури повітря: 14.01 вдень – часом сніг. Температура: від 4° морозу до 1° тепла.

Вітаємо членів Молодіжної ради!

Сьогодні завершилася обробка поданих анкет  кандидатів у члени до Молодіжної ради, яка створюється при Гніванській міській раді.

Триває обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» у форматі онлайн

До 22 січня 2021 року триває обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» проводиться у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

Виставка продуктів харчування Ukrainian Food Expo 2021

Торгово-промислова палата України запрошує прийняти участь у виставці продуктів харчування Ukrainian Food Expo 2021, що відбудеться 24-25 березня 2021 року в Києві. Мета виставки - презентація продовольчого потенціалу України на внутрішньому та міжнародних ринках, обговорення актуальних проблем, відпрацювання практичних рішень щодо розвитку вітчизняного ринку продовольчих товарів під час кризи, організація ефективного майданчика для зустрічей між виробниками та вітчизняними й іноземними партнерами.

Прогноз погоди на 13-16 січня 2021 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині 13-14 січня очікується: хмарно з проясненнями, 13.01 вночі без істотних опадів, вдень сніг, 14.01 часом сніг. Місцями ожеледиця. Вітер північний, північно-західний, 5-10 м/с. Температура: вночі 3-8° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.

Вітаємо З Різдвом!

Шановні мешканці гніванської територіальної громади! Від щирого серця  Вітаю вас з Різдвом Христовим! У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай виправдовуються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!  Христос народився! Славімо його!