Увага! Щеплення проти сказу

23 січня 2021 року з 9.00 год. у м. Гнівань по вул. Європейська та Подільська будуть ветеринари проводити щеплення домашніх тварин (котів та собак) проти сказу. Вік тварин, які підлягають обов’язковому щепленню проти сказу – від 3-х місяців. Вартість щеплення однієї тварини становить 18 грн.

Вітаємо з Днем Соборності України!

Щорічно, 22 січня, українці святкують День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!

Триває прийом заявок на Національний конкурс "Благодійна Україна-2020"

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» (проходить щорічно). Проведення конкурсу – це можливість усім дотичним до волонтерства та благодійності фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проекти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи. Організаторам важливе публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості благодійної роботи в Україні.

Незабаром розпочнуться роботи з вирізки аварійних дерев на території та за межами кладовища по вул. Лісовій

Дуже часто мешканці м. Гнівань звертаються із проханням вирізки аварійних дерев на території кладовища та за його межами по вул. Лісовій. Внаслідок падіння таких дерев та гілля почастішали випадки пошкодження пам'ятників. Тому Гніванська міська рада звернулася з відповідним листом до ДП "Вінницький лісгосп", на балансі якого перебуває територія навколо кладовища.

СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють про відключення електроенергії

Шановні мешканці м. Гнівань! Повідомляємо вам про відключення електроенергії у зв'язку з ремонтними роботами 25.01.2021 з 9:00 до 17:00 год. по вулицях, які живляться від фідера №4: Миру, Чкалова, Затишна, Комарова, Шкільна, Курортна, Піддубного, Козацька, Набережна, Подільська, Яблунева, Новобудов, Слюсаренка, Космонавтів, Д. Нечая, Леонтовича, 1 Травня, Коцюбинського, Соборна, Л. Українки, Гранітна, Б. Хмельницького, Макаренка, пров. Макаренка, Карпенка, Лисенка, Лісова, Квітнева, Пушкіна, Зоряна, Мічуріна, Шевченка та весь масив цукрового заводу.

Прогноз погоди на 19-23 січня 2021 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині прогнозується підвищення температурного режиму. Часом сніжитиме. На дорогах ожеледиця. Вночі та вранці місцями туман. 19 січня вдень: мінлива хмарність, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 3-8 м/с. Температура: 10-15° морозу.

Вітаємо усіх християн зі святом!

Сьогодні, 19 січня, християни відзначають завершальне свято різдвяного циклу - Водохреще. Цього дня вода в будь-якому джерелі вважається святою та має цілющу силу.

Жмеринське райуправління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:

Згідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СЗ -4.1/78/21 від 14.01.2021р  повідомляємо про виявлення Salmonella (presence /25g) у курячих крильцях, що експортувались з Республіки Польща (виробник: Wipasz Spolka Akcyjna, Olsztyn) до Королівства Данія (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) та до України (отримувач: ТОВ «Агропобутсервіс», вул. Михайла Грушевського, 77, с. Надичі, Жовківський р-н., Львівська обл., 80371). Разом з тим, згідно з рахунком-фактурою, із Республіки Польща (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) направлено заморожену курячу печінку.